Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki! Aki jól tud angolul,...

Valaki! Aki jól tud angolul, segítene ebben nekem? Hogy mondják ezt angolul?

Figyelt kérdés
Szóval valami olyasmire gondoltam egy zene mellé(amivel egy illetőnek akarok valamire célozni),hogy "igen,a TE keresztneved van itt kipontozva (és akkor ugye itt jön az illető keresztnevének kipontozása) igen,csak neked szól ez a dal.. Tudom most már késő, de akkor is nagyon sajnálom ahogy múltkor viselkedtem veled. Azt mondod semmi bajod nincs velem,és nem haragszol rám,de én tudom,hogy ez a tüske ott maradt benned. :( Azóta alig alszok,folyton csak te jársz a fejemben,mindig ott van előttem az a kép,hogy milyen szépen mosolyogtál rám miközben kettesben sétáltunk azon a szép szeptemberi estén..Nem érdekel semmi,nem is foglalkozok mással csak azzal,hogy ezt a hibámat hogyan tudnám jóvátenni,hogyan lehetne minden úgy mint régen.. Azt kérdezted,mi a tervem a jövőben veled kapcsolatosan? Nem mertem elmondani,mert féltem,hogy a te válaszod elfog térni az enyémétől.. Féltem,és most is attól félek,hogy te nem azt érzed irántam,amit én érzek irántad.. :( Kérlek,mond már meg nekem mit tegyek?!
2011. okt. 4. 18:47
 1/2 anonim válasza:
59%

"Yes, it is YOUR last name here kipontozva (and then right here is a person first name kipontozása) yes, just for you this song .. I know now it's too late, but it is very sorry as last time behaved to you. You say nothing's wrong there me, and not angry with me, but I know that this pin was left in you. (Since then, barely sleeps, always, only you walk in my mind, there is always before me the picture of how beautifully smiled at me while couples were walking on the beautiful September evening .. I do not care anything else just does not deal with it my fault that I knew how to make amends, such as how long each .. they asked me what my plans with you in relation to the future? I did not dare to say, because I was afraid the answer is that you accept the return of mine .. I was scared, and now I am afraid that you do not you feel me, what I feel about you ..: (Please tell me what to do now?

ez a fordítása

2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűűűűűűűűűűh,nagyon de nagyon szépen köszönöm!!!! Ment a zöld pacsi!! Köszönöm!:)
2011. okt. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!