Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert olyan nagy divat a...

Miert olyan nagy divat a 11-25 éves korosztályban az alkoholizmus? Mibol telik nekik rá? Mi ertelme?

Figyelt kérdés

pl most az 1 ik ismerosom kiirta hogy

ajjjhh de berugtamm tegnap <3...

én annyit irtam hogy nagy dicsőség

erre elkezdte hogy csak 1 szer 18 az ember meg hogy mi közöm hozzá sőőt! képzeljem el hogy még hányt is...

ebben mi a nagy dicsőség???


2011. okt. 4. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

huh azért 11 évesnél ne legyen már divat..az hogy berúgott, nem egyenlő azzap hogy alkoholista(alkoholiznus) szóval 16-25 évesen nem gáz ha kéthavonta kicsit többet önt a garatra a tag :)

De azért 16 év alatt mégse kéne..

2011. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem még 16 évesen se kellene részegre inniuk magukat :s egyébként ha kiírta, akkor mégis miért mondja hogy mi közöd hozzá?
2011. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

szerintem az még elmegy ha 18évesen igy mulat. persze azzal nem értek egyet ha valaki mindig igy múlat. Bár semmi közöm senkihez és azt csinál amit akar. De én se tudom fel fogni söt idősebbeknél se hogy mi jó abba ha órákat ülsz a kocsmába és iszol. Pláne hogy erre van pénzük is...

Játék gépezést meg föleg... Mit remél? okos ember tudja hogy a bedobott pénz max 80% nyerheti vissza szal már alapból nincs haszna...

Megoldatlan rejtély marad

2011. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
elsőnek: szerintem meg még az is gáz
2011. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én például azért iszok mert néha jó kirúgni a hámból egy-egy hétvégén meg bulizni egy jót (a pia nélkül is lehet bulizni szöveg igaz...de piával még jobb) ettől még nem nézem le azt aki nem iszik, semmi gond vele, DE azt is elvárom, hogy ő se szóljon bele abba, hogy én mit csinálok mert semmi köze az életemhez... aki ilyen f*szságokat ír ki meg büszke erre...az egy más kategória, nem mindenki azért iszik, mert ezzel akar "menő lenni" stb...a lényeg az, hogy nem vagyunk egyformák... a legjobb ha nem foglalkozol ilyenekkel,mert nincs értelme
2011. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a full KO állapotnak én sem látom értelmét, ahogy a rongálásnak, kötöszködésnek és a hányásnak sem...előző voltam
2011. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod piával jobb akkor droggal még jobb?

Nem azért de nagyon nagy szám amikor kis részeg recskagép oda nyáladzik hozzád és keménykedik. Ha adsz neki egy pofont akkor meg sírva megy anyucihoz.. De ö piál buliba...

2011. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. Ezzel persze nem azt mondom hogy ne rugjon ki a hámból de akkor viselkedjen ugy is...
2011. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sztem meg kapja be az összes amelyik iszik... tanulniuk meg ember modjára viselkedniük kéne
2011. okt. 5. 07:09
 10/17 anonim ***** válasza:
a kis kötözködős gyökerekről nekem is megvan a véleményem...de nem kell mindenkit egy kalap alá venni... azt, hogy droggal jobb-e bulizni te biztosan jobban tudod...én nem próbáltam és nem is fogom
2011. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!