Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Matematikából 11. osztályban...

Matematikából 11. osztályban 5-ös most is egyelöre annyi az eredményem mekkora esélyem van a Széchenyi István Egyetem közlekedésmérnöki szakára ha marad az eredményem és az éretségim is 4-es átlagú lessz?

Figyelt kérdés
azért lennék kíváncsi mert a tanáraim szerint van esélyem.gondoltam megkérdelek titeket. hátha okosabb leszek ennyivel.
2011. okt. 5. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyesírásod ilyen marad, nem sok, mert 1-es nyelvtannal nem jutsz messzire.
2011. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyesírással semmilyen érettségid nem lesz, nemhogy négyes átlagú...

Ha közlekedésmérnök szakra akarsz menni, akkor a matematika persze nagyon fontos, de a helyesírás sem elhanyagolható! (Az sehol sem)

Az érettségin pedig nagyon fontos.

Szóval akkor a matekot tartsad, a magyarra gyúrj rá, tanulj nyelvet - nyelvvizsga kell! -, és persze, hogy lesz esélyed! Hajrá!

2011. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
59%
Attól függ, hogy a többi tantárgyból milyen eredményed lesz. A 11-es eredményeid alapján (feltételezve, hogy az idén is hasonló lesz) kiszámolhatsz egy várható pontszámot, megnézed, idén mennyi volt a ponthatár, és tudod, mennyi az esélyed. Megnéztem idén nevetségesen alacsony, 271 pont volt a ponthatár.
2011. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ mindenkinek.a helyesírás meg azért ilyen rossz mert 7 óra után nehéz koncentrálni.
2011. okt. 6. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

"Megnéztem idén nevetségesen alacsony, 271 pont volt a ponthatár."


Igen azért annyira nemevtségesen alacsony, emrt nem felkapott büfészak, hanem szétszop.atják az agyad.


Kérdező van esélyed, de ha elfogasz egy jótanácsot: Ne a középiskolai eredményekre hagyatkozz. Tehát ne bízd el magad. Ilyen eredményekkel a felvételi nem lesz nehéz, de a bentmaradás már igen. A középsulis eredményekben mindig benne van a szubkjektivitás (Pisti ügyes gyerek, megaom neki azt a 3 pontot hagy kapjon 4-est... stb mindenk ismeri ezt) ez egyetemen nincs. Egyetemen egy Neptun kód vagy semmi más... Személytelen az egész.


Amúgy oda járok Közlekmérnökire, ha érdekel valami kérdezz :)

2011. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!