Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A humorérzék hiányától függetl...

A humorérzék hiányától függetlenül lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Humorérzékkel sajnos nem áldott az öreg kaporszakállú.:( Ráadásul még annyira értékes ember sem vagyok. Nem vagyok lúzer,mert vannak céljaim,van már egy szakmám,most jön a következő.
2011. okt. 5. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
attól függ, fiú vagy vagy lány?
2011. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nehéz.. én képtelen lennék párkapcsolatban lenni valakivel,akinek nincs humorérzéke. A veszekedéseken, bajokon az embert leginkább az segíti át.
2011. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én ilyen vaygok. Nem tehetek róla,hogy nem adatott meg.
2011. okt. 5. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A humorérzék szerintem is nagyon fontos egy párkapcsolatban. De ahogy látom, neked önbizalomból se jutott sok. Mi az, hogy nem vagy értékes ember? Előbb az önértékeléseden kellene dolgoznod, mert így méginkább halálra lenne ítélve a kapcsolatod.
2011. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az sincs. Próbáltam tenni ellene,de nem megy.
2011. okt. 5. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel,mert tökre ilyen vagyok.
2011. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs humorom,meg önbaizalama. Teszek rá. Így is fogok magamnak találni valakit. Még egy szánallomkapcsolat is jó lenne,csak legyen már valakim.
2011. okt. 5. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha humorod nincs, az baj, de túlélhető, ha egyébként kedves és barátságos vagy.

Egyébként valamilyen humora mindenkinek van, neked is (lásd kaporszakálú!), legfeljebb nem mindenkinek tetszik. Keresd meg azt, akinek hasonló a humorérzéke, és legyetek boldogok!

2011. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs humorérzékem , illetve önbizalmam sem nagyon :D


13/F

2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!