Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok a Tesco-ban műszaki...

Szoktatok a Tesco-ban műszaki cikket vásárolni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én már többször megjártam. Legutóbb egy DVB-T vevőt kellett visszavinnem. Előtte egy dekopírfűrészt, azelőtt pedig egy hajnyíró gépet. Nálam betelt a pohár. És mikor visszavittem, még az ügyfélszolgálatos csaj is elkezdett velem flegmázni. SOHA TÖBBET NEM VESZEK ONNAN SEMMIT.
2011. okt. 6. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszkós rezgőcsiszolót vettünk és kettő ajtót bírt ki, kettő ajtókeretet és kész! először a talpa kopott szét utána a vezetéke majdnem megrázott mert kibújt a szigetelésből utána meg beolvadta a szénkeféje, 3000 volt + 1 év gari de a fene se vitte vissza és sztem ezt ők nagyon jól tudják hogy semmire sem jó..
2011. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Billentyűzet,egér,fülhallgató,elektromos borotva ami onnan van épp,meg kisöcsém 2ezer forintos telefonja (1 évet kibirt 8 éves gyereknél)


nekem nincs bajom a teszkóval,olcsón kapom meg,nincsenek nagy elvárásaim...

ami könnyen elromolhat,azt nem ott veszem

2011. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
mi több mindent vettünk már.porszívó,kávéfőző,telefon,-még működik.vettünk több sarokcsiszolót volt ami pár hetet birt ki de van ami évek óta megvan és még használja férjem.
2011. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végiggondoltam, de eddig csak egy gyanúsan leárazott akkus csavarhúzót (meg is pusztult hamar) és 2300 forintos kávédarálót vettem náluk, de azzal szerencsére nincs gond. Nagyobb értékű műszaki cikket inkább nem vásárolok ilyen helyen.
2011. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, egy vízforralót is vettem náluk 3000 ft körüli áron. Azzal sincs komolyabb problémánk.
2011. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Porszívó, gáztűzhely, tévé, DVD, webkamera.
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!