Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úristen hát nem dúrva? :OO

Úristen hát nem dúrva? :OO

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=KYgEn_xQQKI


bocsi hogy ide írtam..:OO Szegény gyerek!!


2011. okt. 6. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Bakker, ez durva!!!!!!! :O
2011. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
hát, nem tudom... amerikaiak... ennyi a véleményem...
2011. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Dagadt nyomi, kifolyt a székből. Sztápit, sztápit!! IStenem, szép világ -.-
2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
És az anyja meg csak röhög?Szép,nagyon szép dolog mondhatom!A második s harmadik válaszoló meg egy béna magyar f@sz egyébként,remélem ti is sorra kerültök ilyesmiben!Ti biztos olyan de olyan gyönyörűek vagytok!
2011. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
basszus nagyon durva szegény...:(( Hülye emberek hogy engedhették fel ekkora súllyal?
2011. okt. 6. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
A 3. vagyok. A durva rövid u. És igen nem vagyok akkora dagadt disznó mint ez a malac, 186 cm és 75 kg vagyok, azt hiszem ez elég optimális. De az írásodból ítélve te viszont egy zsírosbödöny lehetsz, hogy ennyire véded.
2011. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenkit megvédek,akit "ok" nélkül piszkálnak.Az hogy te ÁLLÍTÓLAG ilyen jó testi adottságokkal rendelkezel nyugodtan írhatod hiszen nem kell senkinek számot adni róla,erről ennyit.Én most nem kezdek azon vitatkozni hogy én hogy nézek ki,de elhiheted hogy nem vagyok szétfolyt bár tök mindegy mert ezt én sem tudom bizonyítani.:D A lényeg itt a felvételt kellett volna nézni,nem azt hogy kövér,az anyja is nagyon gondatlan,hogy egyeltalán bele engedte ülni ebbe az "izébe".
2011. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez nem olyasmi mint a Mihály napin az az XXL vagy mi a neve?? :D


én arra tavaly felültem és ROHADT JÓ VOOOOLT!!! :DDD


amúgy tényleg durva :|


13l

2011. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
huhh te vagy az a lány akit nem hívott fel a barátnője a mihálynapi valamire??:D
2011. okt. 12. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
melyik barátnőm? o.O
2011. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!