Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet ebből problémám a...

Lehet ebből problémám a homlokát finoman sérülés nélkül meg legyintettem egy nőnek?

Figyelt kérdés

A következő esett történt (járművet nem kívánom megnevezni és a helyszínt meg annak időpontját sem) tömegközlekedéssel mentem nem álltak közvetlenül az ajtóba mások ne tudjanak felszállni és le szállni tőlem. Nagyon sokan voltunk a tömegközlekedésen. Amikor előttem ülő nő úgy akart félre tolni engem ne legyek útban az ajtónak, közben jó hogy nem a hasamat akarta meg motozni.


Elegem lett ebből és azonnal meglegyintettem és gyorsan le is szálltam a tömegközlekedési járműről el is mentem a megállóból onnét. Az dühített fel ápolatlan koszos kezével tapogatott meg engem, őszintén bevallom tisztelem és elfogadom az emberek vallását Nemzeti hova tartozását és etnikumát. De az ilyesmit utálom koszos kezével tapogasson.


2011. okt. 6. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én se birom ha koszosan tapiznak de inkább messzire elkerülöm hogy még csak a szaga se érjen. vagy ha elkerülhetetlen akkor szolok neki hogy inkább ne érjen hozzám. ez bunkóság de egy büdös ember ne tapizzon. de volt hogy mellém akart leülni azt e engedtem :D
2011. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!