Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A férjem ki szeretne menni...

A férjem ki szeretne menni dolgozni külföldre mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem kapott egy remek lehetőséget,kint külföldön ,meg is fizetnék a munkáját.Van egy 7 éves iker párunk kislányok ,imádják az apjukat is,és engem is .Ők könyörögnek sírva ,h ne menjen ki az apjuk ,inkább nem kérnek sosem semmit ,csak itt helybe keressen munkát.Én sem szeretném ha menne ,és ő sem szeretne elszakadni tőlünk.Sajnos nem élünk jól ezért viszont muszály lenne,nem szeretnék törést okozni a kislányoknak mit tegyek?Ha muszályból belemegyünk,h ő kimegy lehet soha nem látnánk többé mert bármilyen baleset érheti,azt nem élném túl énsem ők sem.A lányok lehet hozzászoknának ,de az is lehet ,h a tanuláson meglátszana.Sajnos nem talál a közelben munkát pedig bármit vállalna,eladó végzettsége van kertészként dolgozik már 5 éve ,de befuccsolt a cége.Mekkora lenne a törés az ikreken?Köszi a válaszokat
2011. okt. 7. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közelben nem talál munkát, akkor azért mégiscsak el kellene mennie külföldre, mert az élet minden nap pénzbe kerül. Nem tudom milyen messzire menne, de onnan is hazajöhet kéthetente/havonta hosszú hétvégére, szabadságra. Ti is kimehettek közben hozzá látogatóba. Van internet, webkamera, stb. amin keresztül lehet tartani a kapcsolatot. Olyan meg ne gondolj, hogy baleset érheti és nem látjátok többet. Itthon is érhet mindenkit baleset. Gondoljátok végig, remélem sikerül meghoznotok a helyes döntést.
2011. okt. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha kapott lehetőséget,hogy ti jobban éljetek, akkor értetek teszi. erre kellene gondolnod. a lányaitokban,ha ezt elmagyározod nekik,akkor megértik majd. amúgy meg amit az előttem szóló is írt. internet, skype, webkamera, képeslap, ti is kimehettek és ő is hazajöhet hozzátok.

ezt hívják szükséges rossznak.

én apum is külföldön(Moszkvában) dolgozott 1évig, nem okozott bennem törést,8éves voltam. pedig akkor még internet sem volt, csak levelet tudtunk egymásnak küldeni

2011. okt. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha már biztos a munkája, ti is utána mehetek.


nem kell örökre, csupán néhány évre.

2011. okt. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Betegápolóként dolgoztam a Királyságban, nagyon sok olyan ANYUKÁVAL (!!!) találkoztam, akik otthon hagyták a gyermekeik a családra, míg ők kint dolgoztak.

Persze ebben a munkában az a jó, hogy akár minden hónapban hazamehet az ember 1-2 hétre ha akar, de azért akkor sem olyan, mintha velük élne.


A szükség sajnos nagy úr.

Én is azért mentem ki anno, mert már a mindennapi megélhetésünk forgott kockán és noha még sajnos nincs gyerekünk, így nem tudom, akkor miként fogok érezni, most úgy gondolom, hogy vérző szívvel bár, de újra rávenném magam, hogy kimenjek, ha anyagilag akkora nagy bajban lennénk.


Persze nekem is csak úgy éri meg, hogy sokkal többet keressek kint. Az itteni minimálbér 1-2 szereséért biztos nem vállalnám ezt a szenvedést, mert valljuk be, hiába a pénz, mégiscsak kín minden perc a szeretteink nélkül.


Ezeket csak azért írom, hogy mérlegeljetek, de ne a saját önzőségetek döntsön, hogy nektek úgy jobb lenne ha itthon maradna.

Persze, hogy sírnak az ikrek is és te is.

Nekem a szívem szakadt ki a helyéről minden búcsú alkalmával, mivel ezt sosem lehet megszokni.

De ha a cél lebeg a szemetek előtt, akkor könnyebb elviselni, na meg akkor még jobb, ha tudjátok kb. mikor lesz vége.

(pl. nem úgy megy ki, hogy "majd lesz valahogy", hanem mondjuk tervezetten kb. fél évre, 1 évre )


Neki talán még nehezebb, ezt hidd el nekem.

Rémeket pedig ne láss, ha arról van szó, itthon is ugyanúgy meghalhat bármikor..., ez ne tartsa őt vissza.

2011. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!