Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj a gépemmel?

Milkamk kérdése:

Mi a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy miuán bekapcsolom a gépem rá 5 percre, vagy egy órára (elég változó) befagy. Az egeremet nem tudom mozgatni, és ekkor újra kell indítanom a gépem egy gomb nyomásra. Ez egy elég idegesítő jelenség, és ha valaki tudna ebben segíteni annak megköszönném.:)
2011. okt. 7. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg valami vírus lenne???

Nem tudom ,de nekem is minden nap befagy.Az egeremet tudom mozgatni de a képernyő teljesen befagy és nekem is ujból fel kell kapcsolni a gépet :S

2011. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Erre tudok egy választ!


-Megfogod és ÚjraHúzod A gépet.


Nekem is így Volt újra huztam és már hibátlanul müködik

2011. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

LEHET!

- vírus

- kevés memória

- haldokló/rossz memória

- haldokló/rossz winchester

- nagyobb op-rendszer mint amit a géped elbír

- valamely hardver-elem néha zárlatos lesz (ide tartozik a 3.4. pont is)

- Kevés fizikai és/vagy virtuális memória

- Kevés lemezkapacitás a futtatáshoz

- ritka esetben a töredezettségmentesítő használatának hiánya!


Tehát elég sok tényező játszik közre, ezek a legésszerűbbek, mondom ezt úgy hogy rendszergazdai szakmám van!

2011. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
11:35 vagyok, gyakran lehet hiba az op-rendszer "elöregedése" vagy rossz használatból adódó meghibásodása is, ilyen esetben elég ha újratelepíted, de a korábban felsorolt tények sem kizártak, ilyen esetben a telepítéssel csak ronthatsz a helyzeten, esetleg később ugyanúgy visszatér
2011. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!