Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem, vagy szoktál depressziós...

Nem, vagy szoktál depressziós lenni ha rossz idő van és melyik a kedvenc évszakod, tél vagy a nyár?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktam az időjárás miatt idegeskedni, hiszen nincs rá hatásom, csak felhúzom magam miatta. Am a kedvenc évszakom a nyár.
2011. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én sem idegeskedek miatta de jobb kedvem van ha süt a nap,még ha mínusz van és akkor süt a nap még akkor is jobb kedvem van..
2011. okt. 8. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem az időjárástól függ a hangulatom általában.. de a kedvenc évszakom a nyár.:))
2011. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakad az eső napokig, attól nem vagyok valami boldog, de most találtam egy jó kis számot, aminek olyan napos a hangulata. :D Kedvenc évszakom... inkább a hűvösebbek, a nyarat nagyon nem szeretem, ki nem állhatom a meleget.
2011. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Az eső néha elszomorít,de depressziós az időjárástól nem leszek az biztos!A hó pedig megnyugtat,imádom,gyönyörű eufórikus érzésem van,ha épp esik a hó,a latyak és egyebek ellenére is!Akkor alszok a legjobban,ha kint esik a hó:)

A nyár a kedvenc évszakom,még ha 40 fokos hőség van is,mégha lefáraszt és fejfájást is okoz!Nyáron születtem,így nem csoda.:)

2011. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
96%

Engem eléggé befolyásol az időjárás.A mostani idő is teljesen elszomorít,nincs kedvem semmihez.:S

Egyébként a nyarat imádom,mikor süt 100ágra a nap és jó meleg van. A telet kimondottan utálom!

2011. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

engem is lehangol az ősz meg a tél...utálom,ha esik az eső és hideg van:(

de mindig kell valamit találni ami jobb kedvre derít(pl.egy jó vígjáték,könyv,finom meleg tea vagy kakaó)

2011. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cirmos62 válasza:
100%

Én már a nyár vége felé kezdek lehangolódni, mert közeledik a tél. Pedig a szép őszi időjárással sem lenne bajom, de a hosszú, szürke locs-pocs, ködös, hideg szeles telet utálom. Ritkán vannak ugyanis szép havas, verőfényes, szélcsendes téli napok, amit én is szeretek. A hideg téllel is könnyebben megbékülnék, ha mindig jó meleg lakásban találhatnék menedéket, de a fűtésszámlák miatt már ezt is egyre nehézkesebb megteremteni. Bizony, azok a sárga csekkek is egyre inkább depresszióssá tesznek ebben az időszakban.

Mindemellett szép a természet évenként ismétlődő megújulása is. Ha nem lenne a hosszú, rövid nappalokkal teli rusnya, szürke tél, akkor nem várhatnánk olyan reményteljesen a szép napsütéses, illatos, virágos, meleg tavaszt.

2011. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én attól vagyok depressziós, ha éjszaka dolgozom és nappal alszok -> vagyis végig sötétben vagyok :((

Amúgy, ha csak a tél és nyár közül lehet választani, akkor inkább a tél. Télen mindig van mit fölvenni/levenni, tudom szabályozni a hőmérsékletet, de nyáron???

40°-ban nem tudok gondolkodni...

A kedvenc időjárási jelenségem viszont fülledt nyári napok végén szokott lenni: az amikor összegyűlnek a dagadt felhők; teljes csend van, enyhén meglegyint egy fuvallat, és egy pillanatra olyan, mintha maga az idő állna meg és várná a vihart.. :) azt nagyon szeretem

2012. jan. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mus musculus ***** válasza:
100%
Én inkább a nyártól vagyok ki, mikor szó szerint életveszélyes utcára lépni, falak közé kényszerít a meleg, ahol még ventilátor mellett is küszöbnyire vagyok a haldoklástól, tetejében ragadok az izzadtságtól... köszönöm, ebből nem kérek. A "mértékes" nyár ellen persze nekem sincs kifogásom, 30 °C alatt elvagyok, a személyes alsó határom pedig a 0 °C. Nekem az átmeneti évszakok - tavasz, ősz - valóak.:D
2012. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!