Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sms-t küldeni...

Miért nem tudok sms-t küldeni a mobilomról?

Figyelt kérdés
eddig tudtam.ma elküldtem 1 sms-t és lement a pénz utána feltöltöttem beszéltem telón de sms-t nem tudok küldeni.régebben már előfordúlt de nem ilyen sokáig
2011. okt. 8. 18:28
 1/6 anonim válasza:
Milyen hálózatban vagy? Szerintem érdemes lenne erről a szolgáltatódnál érdeklődni. Nekem pl egyszer azért volt ugyanilyenhibám, emrt lejár a SIM kártyám, csak nem vettem észre.
2011. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
telenor.és hogy lejár?
2011. okt. 8. 19:34
 3/6 anonim válasza:
Úgy lejár, hogy bizony pont a Telenornál van az a rendszer, hogy egy SIM kártyának az érvényessége az csak fél év vagy 1 év. De ez csak a NEM ELŐFIZETÉSESeknél jár le. Amúgy lejárat előtt sms-t kel hogy küldjön neked a szolgáltató.
2011. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a kártyám már nagyon régóta meg van.nem kaptam semmilyen sms-t de hívni tudok és sms-t fogadni is csak küldeni nem
2011. okt. 10. 17:17
 5/6 anonim válasza:
Akkor passz...lehet hogy valamiért az sms-profilod elállítódott/esetleg törlődött, ezért nem tudsz sms-t küldeni. Szerintem vidd be az egyik telenor üzletbe, mert könnyen lehet, hogy ott fél perc alatt megcsinálják, ugyanis az sms-küldő profil beállításait csak a szolgáltató tudja.
2011. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. okt. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!