Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnék letölteni...

Honnan tudnék letölteni videókat telóra?

Figyelt kérdés
Samsung Star 2-m van többször is próbáltam videót leszedni és rárakni,de vagy nem ismerte fel vagy kép nélkül játszotta le.A Youtub-ról próbáltam,beírtam a Google-ba,hogy YOUTUBE TO VIDEO v. MP4 de nem játsza le.Nem tudom milyen formátumot ismer fel,de,ha videót csinálok és elmentem azt írja ki a videó tulajdonságaként,hogy pl.: Videó0006.mp4 formátum MP4 de akkor miért csinálja ezt? Tudnátok olyan online videó letöltőt ami jó lenne lehetőleg Youtub-os Url cím bemásolásával,hogy beillesztem és letölti. Előre is köszönöm!
2011. okt. 8. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ajánlom a tubidy mobi oldalt tudsz mindenféle formátumból letölteni és minden videt lekaphatod a youtubról tehát korlátlan
2011. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,egyet letöltöttem és végre lejátsza!!
2011. okt. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!