Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Damon vagy Klaus...

Szerintetek Damon vagy Klaus jobb? Én nem tudom eldönteni. (Vámpírnaplók)

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Háát nehéz kérdés :D Damon <3
2011. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Damon
2011. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam.. :D Eddig egyértelmű volt nálam is, de mostanában nagyon bírom a Klaust is...^^
2011. okt. 9. 15:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Klaus furfangos, minden lépésének megvan az értelme, tudja mit miért csinál. Ekozben Damon a sorozat elejéhez képest szerintem érzelmesebb, jobb lett a visellkedését tekintve. Viszont még mindig Damon!!! <3
2011. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Egyértelműen Damon,néha meggondolatlan és hirtelen dönt, de a lelke mélyén jó, nagyon is, és eléggé nehéz lehet elviselni hogy a tökéletes kisöccse mindig elhappolja előle a csajokat, meg aztán szerintem Stefán ezzel az állandó önfeláldozásaival, nem túl emberi , az embereknek hibáik vannak neki nincsenek, legalábbis jobbik korszakaiban.. Klaust viszont kizárólag csak önös érdekei vezérlik, nagy taktikus, és ha jóban van vele az ember lehet bírni de ha csak egyszer is áthúzod a számításait , halott vagy. ..
2011. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én pont azért nem szeretem mostanában Damont mert olyan nyálas lett... Stefant pedig egyre jobban bírom, pont azért, mert úgy viselkedik, mint egy vámpír. Klausban is azt birom, hogy mindenkit megöl, meg azt is amikor ideges.. meg úgy minden mást... :D
2011. dec. 1. 13:30
 7/13 anonim válasza:
100%
Én az első pillanattól helyesnek találtam, de csak mostanában kezdtem komolyabban átpártolni. Egyszerűen nem tudom megmagyarázni, Damon abszolút az esetem, Klaus meg nem, valahogy mégis mindig levesz a lábamról... Vad, dúl benne valami őserő, és az a sárm.. Hiába gonosz, a legelső hibrid, vámpír és vérfarkas egyszerre.. az évszázadok eltelte után is maradt benne valami elképesztően emberi vonás valahol mélyen.. Damon pedig valahogy rossz módon lett emberi és érzelmes.. néha már úgy tűnik, hogy őt csak odatették, egyre kevésbé van képben... kezd egyre jobban szembetűnni, hogy tenyérbemászó, arrogáns, irritáló, ráadásul ezt a szerepet nagyon is élvezi.. ha nem lesz hamarosan valami, számomra a külseje már kevés lesz, és egyszerűen és villámgyorsan átpártolok Klaushoz, amíg valahogy rá nem jönnek hogyan tegyék el láb alól
2012. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alkonyat-Vámpírnapló válasza:
Kinézetre talán Damon, de Klaus sem semmi....
2012. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én imádom azt ahogy Klaus kinéz.. Ha meglátom nekem leolvad a bugyim...:D bár igaz Damon is nagyon jó, de én a 3. évad óta Klaus őrült lettem..:D és hát a hangja... hát azt imádoom*-*
2012. nov. 5. 18:03
 10/13 anonim válasza:

Klaus a jobb. Mióta megjelent a sorozatban, azóta az ő pártján állok, és az új évadban meg... Egyszerűen zseniális. Minden mondata, minden nézése, minden megnyilvánulása úgy jó ahogy van, összetett, egyszerre érzéketlen és érzelmes, sármos, szexisen magabiztos és egy hidegvérű, intelligens pszichopata hybrid.

Damon is nagyon jó, de valahogy mindig az az érzésem van, amikor összehasonlítom őket, hogy Klaushoz képest kispályás.

Ja és persze Joseph Morgan brit akcentusától leolvadok a székemről xD

2012. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!