Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit akar jelenteni? (angol)

Ez mit akar jelenteni? (angol)

Figyelt kérdés
You know, before I found love is never clean, since I saw you and got to meet you I fell in love with you.
2011. okt. 9. 23:47
 1/5 bánomisén ***** válasza:

Tudod, ezelőtt még soha nem találtam meg a tiszta szerelmet, de mióta megláttalak és megismertelek, belédszerettem.


(Ööööö... nem én mondom!!!! ez a fordítás!!!! :-D)

2011. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem...ott van a Google menüje alatt a fordító,de egyiknek sem üti ki a szemét.
2011. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Előzőnek: egyrészt, trollkodni ne ide járj, másrészt pedig, ez egy eléggé nyakatekert mondat, amit egy google fordító érthetetlenül hülyén fordítana le. Másfelől, ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek, akkor meg had tegyék meg ezt anélkül, hogy néhány elmeroggyant itt osztaná neki a hülyeségeket.
2011. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én pont ezért tettem fel itt a kérdést remélve, hogy van aki jól tud angolul, mert a pontos fordításra voltam kíváncsi! És meg is tudtam, köszönöm szépen! :)
2011. okt. 10. 00:53
 5/5 anonim ***** válasza:
analfa
2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!