Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30 év körüliek, pipázik...

30 év körüliek, pipázik közületek valaki? Nem vizi. Hanem hagyományos?

Figyelt kérdés
Nem néznek furán rátok?
2011. okt. 9. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Férjem szokott pipázni.

Szerintem egyedül én nézek rá furán miatta :)

Őszerinte és mások szerint is "elegáns".

Én mondjuk eleve nem támogatom a dohányzás egyik formáját sem, de nekem a pipa olyan régimódi.

2011. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam pipázgatni (havi 1-2 alkalom). Nem igazi dohányzás szerintem, mert nem függök tőle, csak szép a hangulata, egy jó kis naplemente alkalmával. Bár nem vagyok harmincas. 18 vagyok. És igen nem vízi, hagyomány kézzel faragott (!!) fapipa.
2011. okt. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régóta nézegettem a kirakatokat, a múlt héten vettem is egy Szabó Bruyer pipát, nagyon szép és olyan íze van, mint egy igazán jó szivarnak, nagyon csipem.

Amúgy én is gondolkodtam rajta, hogy vajon fiatalabbak is pipáznak-e, vagy csak én vagyok ilyen öreguras? Ezek szerint nem :-) 24/F

2011. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Évek óta
2017. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!