Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy titkosított számot bárki is visszahívjon? Egyáltalán: megtudja a számot?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, elnézést.


A vonalas számom titkos. Sokáig zaklattak, ezért a számot lecseréltem, a számot csakis a szolgáltató ismeri és a házastársam. Senki más. Én kezdeményezem a hívásokat, ha valakit el akarok érni, de másnak nem adtam meg.


Tehát erről a vonalas számról felhívtam a múlt héten egy embert, akit már többször felhívtam egy bizonyos ügyben.

Legnagyobb megdöbbenésemre pár perc után visszahívott, én ugyan nem hallottam, mert elmentem otthonról, de a telefonom kijelezete a számát, és este észrevettem.


Felhívtam és megkérdztem, hogy miért keresett(a telefonom hívószámkijelzős) Azt válaszolta, hogy "bennemaradt" a szám a telefonjában és "benyomódott valahogy".


Természetesen ez hazugság, kipróbáltam: titkos számot semmivel és sehogyan sem lehet visszahívni.


Azt szeretném megtduni, hogyan lehetséges az, hogy egy általam titkosított számot valaki mégis megtudjon? Nem titkosszolgálatnál dolgozik, nem rendőrségnél, csak egy mezei polgárról van szó. Kikérte az előző havi részletes számláját és megnézte az adott hívásokat és onnan szedte le a számot?


Más ötlet?


2011. okt. 11. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Lehet olyan telefonja amin van visszahívógomb.

2. A tudakozó a név és cím alapján közvetíti a hívást, nem adja ki a számot, de kapcsol

2011. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy titkos szám nem létezik :)

Csak egy fogalom (ideig-óráig)

2011. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet tévedek, de a titkosított szám azt jelenti hogy nincs benne a telefonkönyvben és nem árulják el a tudakozóban. De nem jelenti hogy a kijelzős telefon nem jelezné. Az másfajta szolgáltatás.
2011. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy dolog a szám titkosítása és másik a hívószámkijelzés letiltása. Ez nem ugyanaz. Utóbbi hiányában ha te kezdeményezel hívást és a másik félnek is van számkijelzője, akkor kiírja neki a számodat. Nekem is titkos a telefonszámom, tudakozó nem adja ki, de nincs letiltva a számom kijelzése, így akit én hívok, vissza tud hívni.
2011. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A számom titkos, és le van tiltva a számkijelzés is. Minden.


Próbaként felhívtam a vonalasról a mobilomat, amely - természetesen - nem jelzett ki semmit, hiszen a kijelzés is le van tiltva. Annyi jelent meg a készüléken, hogy "nincs szám". Ezt ugye, elég nehéz visszahívni...


Van még más valakinek egyéb tippje?

2011. okt. 11. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán visszahívlak a titkos számodon.

Ha akarsz akár fogadhatsz is rá.

2013. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!