Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszor vannak hangulatváltozá...

Hella kérdése:

Sokszor vannak hangulatváltozásaim, én egy angol iskolába járok, de még mindig úgy érzem nem tudtam beilleszkedni. Sokat sírok, és ha beszélni kell egyszerűen leblokkolok, nem jön ki hang a torkomon. Mit tegyek? Nagyon nem jó ez így.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Angliai angol suli vagy itthon de angol suli?

Angolul kell beszélni is?

Ha igen, lehet nem tudsz elég jól angolul és azért van.

2011. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Angol nyelvű iskola,minden angolul van de tudom a nyelvet nem azzal van a baj,hanem annyira izgulok,hogy egyszerűen ilyen akadozva beszélek és ha prezentációm lesz akkor emg félek kiállni az osztály elé..ilyen gondjaim vannak..
2011. okt. 17. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elkerülni ezeket a prezentációkat meg hasonló osztály előtti programokat. Én se nagyon tudtam előadni ilyeneket ezért mindig megpróbáltam megúszni. Mást nemnagyon tehetsz.

Mondjuk az még külön szar hogy angolul kell. :)

2011. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát kikerülni nagyon nem lehet mert mindenkinek kötelező .. ha lehetne egyszer se adnék elő semmit. Jövőhéten kell kiselőadást adnom hát nem örülök neki..
2011. nov. 1. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó sokára írtál :D

Nem jöttél még bele azóta se a gyakorlatba :(

Hány éves vagy egyébként? Külföldön élsz?

2011. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elnézést,de nem mindig nézem az oldalt!!:)

Jövhéten 17 leszek! :) Igen külföldön élek , Prágában.. :D angol iskolában tanulok...

2011. nov. 10. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekesen hangzik, vannak ott magyarok mások is? Milyen ott élni?

Mesélhetnél pár dolgot ha nem gond. :)

Bocsi hogy nemtudok segíteni a problémádba.

2011. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Milyen itt élni? Hát....kezdetekben érdekes volt.. új ország, új nyelv új iskola új környezet...minden új.... ez a második év itt..... Most 10.es vagyok egy angol iskolában Riverside School-ban. Nagyon jó iskola nem azzal van a baj..aranyosak de cssk a TANÁROK!!! A gyerekekkel nem nagyon értjük meg egymást..illetve nem a nyelvvel van a baj mert nagyon jól beszélek angolul...csak ha éppen olyan helyzetbe kerülök ahol kikell állni és úgy beszélni na akkor leblokkolok.... :S

Anyával is beszéltem már erről... összesen 3-4 jobb barátnőm van .... de ők tényleg aranyosak...

Visszatérve kérdezted vannak-e más magyarok is.. tavaly ballagott el egy 18 éves magyar lány.... vele jóban lettünk de ő már egyetemre jár itt Prágában.. rajtam kivűl most van egy 9-.es magyar fiú Dani. Ketten vagyunk magyarok az iskolában... a többségben csehek vannak, oroszok meg vágottszeműek(koreai, japán)...



Mit szeretnél még tudni ? Kérdezz nyugodtan! :)

2011. nov. 14. 09:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi szépen :)

Ha jól sejtem akkor eddig magyarországon éltél, nem rossz hogy szinte mindig angolul kell beszélned? Szoktál hazajárni vagy szüleiddel végleg kiköltöztetek?

Itthoni barátaiddal tartod a kapcsolatot?

Én biztos nehezen viselném, ki se nagyon tudom fejezni magam más nyelven :)

Am. írhatod privibe is hogy ne lássa mindenki ha nem akarod. :)

2011. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!