Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan váltsam valóra az...

Hogyan váltsam valóra az álmomat? (többi lent)

Figyelt kérdés

A legnagyobb álmom, hogy táncos legyek. Nem kell, hogy híres legyek, stb. Csak szeretnék jó táncos lenni, bizonyítani másoknak, magamnak. Én már 8 éve táncolok, csak nem azt a műfajt amit szeretnék. Akrobatikus rock and roll-ozok. De nekem a T-style tetszik a legjobban. Mikor a tükörbe táncolok magamnak, azt látom, hogy csak össze vissza ugrálgatok. A rokit nem engedik abba hagyni azt mondják a szüleim nagyon jól rokizok és kár lenne abba hagyni. Pénzileg meg nem állunk úgy, hogy még egy táncra járjak. Ezen a nyáron voltam egy olyan táborban ahol profi táncosok táncoltak T-style-t és amatőrök is mehettek abba a táborba. Én a legrosszabbak között voltam. Alig tudtam őket követni, és lehangolt, hogy a többiek milyen jók. Szerintetek feladjam az álmaimat? Ha nem akkor hogyan tovább?


16/L


2011. okt. 11. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen sem hagyhatod fel!!! Azért, mert vannak olyanok akik régebbóta csinálják, vagy jobbak? Ennyi? Feladnád? Nekem is van egy nagy álmom! 4 éve azon vagyok, hogy ezt megvalósítsam, de érzem, hogy még nem állok készen rá! Tovább gyakorolok, és csinálom és csinálom! Nem érdekelnek a többiek. Magamért vagyok.. és sokkal jobban motivál minden! Az, hogy XY-nnál jobb lehessek, és mindig tanulok a hibámból, és soha de soha nem állok meg :) A legfontosabb, hogy azt csináld amit szeretsz és amiben jó vagy, és hosszútávon eltudd képzelni magad benne :)
2011. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja egyébként én 12 éve táncolok, és olyan iskolába járok, ahol tánctagozatos vagyok :) Nekem nem az az álmom, hogy híres/jó táncos lehessek, ez csak a hobbim :)

16/L :))

2011. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!