Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Poker Strategy ingyen 50 dollár?

Poker Strategy ingyen 50 dollár?

Figyelt kérdés
Az ingyenes 50 dollár felvételéhez szükséges teszt kitöltése mennyire nehéz, mit érdemes hozzá tudni?
2011. okt. 12. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég nehéz szerintem ha nem kened vágod a pókert,nekem nem sikerül kitöltenem,pedig a neten fent vannak a kérdések válaszok is.Mindenesetre sok szerencsét!
2011. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnál példát írni, mert igazából nem tudom hogy miféle kérdéseket tehetnének fel. Olyan h mennyire tudom a lapok erősségét felmérni, v banki esély számításos, v mi féle?
2011. okt. 12. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:

ilyenek vannak,vagyis pontosan ilyenek: A flop előtt két dámával emeltél. Két ellenfél megadta. A flopon két kilences és egy hetes érkezik. Nyitsz. Az első ellenfél kiszáll, a második emel. Mit teszel?


A flop előtt két játékos megadott. Emelni akarsz. Hány nagyvaknyi összegre emelsz?


Sok pénzedbe kerülhetnek a blöffök. Milyen feltételnek kell szinte mindig adottnak lennie ahhoz, hogy megpróbálhasd a blöfföt?


A flop előtt belső pozícióban különböző színű király és dáma lapokat tartasz. Előtted egy játékos megadott. Mit teszel?


A flop előtt ász és király lapokkal emeltél, az egyik ellenfél pedig megadott. A flopon két pikk lap és egy király érkezik. Elsőként következel, és nyitsz. Az ellenfeled megadja. A turnön megérkezik a harmadik pikk lap. Elsőként következel. Mit teszel?



A flop előtt hátsó pozícióban különböző színű ötös és négyes lapokat tartasz. Előtted minden játékos kiszállt. Mit teszel?



A flop előtt ász és dáma lapokkal emeltél, az egyik ellenfél pedig megadott. A flopon dáma, nyolcas és tízes érkezik eltérő színben. Az ellenfeled van először soron, és nyit. Mit teszel?


A flop előtt ász és dáma lapokkal emeltél. A flopon 8, 7 és 5 lapok érkeznek eltérő színben. Mit teszel?


A flop előtt az egyik ellenfél 0,40$-ra emelt. Senki nem adta meg az emelést. Ha vissza akarnál emelni, mekkora összegre emelnéd a tétet?


A flop előtt minden játékos kiszállt előtted. Emelni akarsz. Hány nagyvaknyi összegre emelsz?

2011. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezekre a kérdésekre megvan a pontosan jó megoldás? Jah és itt írásos választ kell adni, vagy vannak lehetőségek. Meg mondjuk nem teljesen egyértelműek a szituk, jó lenne tudni a pontos értékeket, h lehessen tudni hányadán állok, meg lehessen számolni. Meg a visszaemelésnél is általában 3-4 szereset szoktak visszahíni, és akkor mindkettő jó? Az eddigi válaszaidat nagyon szépen köszönöm, már most is nagyon sokat segítettél.
2011. okt. 12. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak lehetőségek,pontosabban három lehetőség közül választhatsz,linkelem neked a kérdésekre a válaszokat,DE felhívom a figyelmed hogy nekem nem volt jó úgy sem,hogy az internetről lestem le,szóval biztosan vannak rossz válaszok abban is,de ha értesz hozzá,és még nézed majd online,a kettőből már azért ki lehet hozni valamit szerintem,mert 5 próbálkozási lehetőséged van.


[link]

2011. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, nagyon hálás vagyok.
2011. okt. 12. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!:)
2011. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült 3. próbálkozásra. Megtanultam az összes cikket.( Elég ha megnyitod a cikkeket és olvasod miközben töltöd a tesztet..) De én azért tanultam meg mert szerintem fontos ,hogy tisztában légy ezekkel amikor játszol. Így nem a szerencsén múlik ,hanem az eszeden is.. mit ,mikor adj meg.. mennyit emelj stb stb..

18 lány:)

2011. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ha kicsit is értessz a pókerhez és átolvastad a cikkeket a pokerstrategyn, nem annyira nehezek...de itt egy hasznos útmutató videó http://www.youtube.com/watch?v=S-3aUo5ZTco
2013. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!