Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a leggyorsabb és...

Melyik a leggyorsabb és legfájdalommentesebb halál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 22:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Kiugrassz a tizedikről, mert akkor nem okozol senkinek kárt. Bár elvileg ha van elég oxigén az agyban még akkor érzi az illető a fájdalmat néhány másodpercig.
2011. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
kiugrassz az autó elé
2011. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Megnézel közelről egy atomrobbantást.
2011. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:13


egyrészt lány vagyok, másrészt nem tudsz olvasni. nem leggyorsabb és legfájdalmasabb, hanem leggyorsabb és legfájdalommentesebb..........

2011. okt. 22. 20:46
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
annak aki ostobaságot ir annak fogalma sincs hogy és miért akar eltávozni e világról. én megértem azokat akik öngyilkosok lesznek és még annyi hogy ahhoz nagyobb bátorság kell mint életben maradni a semmiért ebben a retkes országban és világban. ennyi
2012. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 atyesz74 válasza:
23%

Probald ki mindett es ird le tapasztalataidatt.

Kivancsian varjuk

2012. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem olyan betegségem van, hála a kedves apámnak, amiből nincs visszaút. Ugyanis sajnos az idegrendszer sejtjei nem termelődnek és a gond ráadásul csak rosszabb lesz. Alzheimer jellegű baj ez. Annyit mondok: emlékezetkiesések, hatalmas szorongások, a fejem is csupa ideg, nem tudok aludni, tárgyak funkciói is kiesnek a fejemből. Valaki segítsen nekem , hogy kiléphessek!
2012. máj. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
Nézd meg a Fluor - mizu videoklipet. A klip felénél megbugyan az agyad és összesel. Miuttán összeestél azonnal beadod a kulcsot. :D :D :D De most komolyan,a véleményem szerint ne kérdezgess ilyeneket , mert senki nem fogja megmondani az igazat,vagy ha mond is valamit az nem 100%-os. És még valami,ha valaki megmondaná a helyes választ akkor az büntény lenne ,mert nem szabad másnak az öngyilkoságában segédkezni. Élvezd az életet,mindenek van poénos oldala csak rákell jönni mi az. :D
2012. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha elvágod az ereidet az nem fáj annyira. Komolyan. Vérezni nem fáj, elájulsz, az sem fáj, a meghalós résznél már nem vagy magadnál.


De semmi értelme. Komolyan. Két hónapig vastag karkötőben jártam, mert tiszta vágásos-véraláfutásos volt a kezem. 17 vágás. Az utolsó majdnem "tökéletesen" sikerült. De örökre hálás leszek annak, aki nem engedte h tovább süllyedjek.


Ma már rendben vagyok, és meg sem forul a fejemben, hogy még egyszer ilyet csináljak. Mindenre van megoldás. Csak nem szabad feladni soha.

2012. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
77%

Mint néha hallod a hírekben,szénmonoxid mérgezésben meghaltak itt-ott...Olyan gyors,hogy aki pincébe lemegy,gyakran már nem bír feljönni.

Vagy rosszul működik a kazán,és álmukban meghalnak.

Autóban én úgy csinálnám,hogy visszavezetném a kipufogógázt egy csővel.Talán segít,ha nem feltöltöd az autót,hanem vársz egy percet odakint,így egyből magas koncentrációban kapod a CO-t.

Nekem is ez a tervem.Félreállok egy tópartra,megiszok egy üveg bort,kaját nem,mert nem a hányásomba akarok belefulladni.Elszivok egy cigit,aztán irány a semmi.

2016. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!