Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A moderátorok hisznek a...

A moderátorok hisznek a reptoidokban?

Figyelt kérdés
vagy szimplán csak toleranciából nem törlik az ezos gyökerek agymenéseit? Mert ezotéria témakörbe kb minden második kérdésre rá lehetne nyomni hogy egyértelműen kitaláció.........
2011. okt. 12. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ki minek hisz,de én oltári nagy baromságnak tartom ezt a hülyeséget,és szánom az ilyen idiótákat akik ilyen értelmetlenségről bájcsevegnek,feláll a hátamon a szőr!A SOK FÉLESZŰTŐL!!!
2011. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Az ezoréia témakörben MINDEN kitaláció. Ugyanolyan joga van mindenkinek reptoidokról pofázni, mint angyalokról, jóslásról vagy horoszkóp marhaságokról. Az ezotéria témakör helyett bátran lehetne írni hogy mese, fikció, képzelgések. Ha bebizonyitod 100%-osan hogy nincsenek reptoidok akkor talán komolyan tudom venni a kesergésedet.


20/R

2011. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bánomisén ***** válasza:

Most már valaki elárulhatná, mi a túrók azok a reptoidok. Életemben nem hallottam róluk, itt olvastam ezt a szót először :-D

Nem moderátor vagyok!(De kíváncsi lennék az ő véleményükre is :-D)

2011. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

bánomisén


Majd megtudod jövőre ;)


20/R

2011. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bánomisén ***** válasza:
20/R: XDDD
2011. okt. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ők a reptoidok.
2011. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze hogy hisznek,velük töltik a szabadidejüket!
2012. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!