Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ANOREXIAS leszek? SEGITSEG!

ANOREXIAS leszek? SEGITSEG!

Figyelt kérdés

kb 2 hete minden nap megmeretkezem es tartom a sulyomat eddig 98 kb vooltam most 88 vagyok

16 eves 175 cm magas fiu

az a baj hogy az elmult 1-2 hetben minden nap megittam kb.2 pohar keseruso(MgSO4) oldatot,amitol megy a gyomrom.Most nem tudom annyira nem tudok fogyni muszaly ezt tegyem.Szerinteteke ez helyes??? Annyira szeretnek kb 65-70 kg lenni :(


2011. okt. 13. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az anorexiától azért még messze vagy, de ez a keserűsó oldat ivásos dolog durva... Ne legyél már ilyen buta! Mozogni kell sokat (ez a legfontosabb!!), és nem zabálni össze-vissza, éjjel pl már ne egyél, meg próbáld kiiktatni a nassolást. Igaz, hogy így lassabban fogsz fogyni, de legalább nem teszed tönkre magad, mire mész majd a 65-70 kilóddal, ha a szervezeted romokban lesz?
2011. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi tudnál nekem erről a sóról írni,ki szeretném próbálni!köszi :)
2011. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az első válaszadónak igaza van. A másodiknak meg annyit, hogy ne próbáld ki. Meg azt nem fogyásra szokták használni.Elég durva egy hashajtó!! :S
2011. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Apám az nem jó ha te plussz só oldatot viszel be a szervezetedbe...ha le is adsz egy pár kilót akkor annak töbszörösét fogod visszahízni!!!

Napi 1-2km futás 50 felülés meg egy kis sulyzózás és 1 hónap alatt meg leszel vele!!!!És ehetsz nyugodtan,de azt válogassad meg hogy mit....

2011. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te nagyon hü*e vagy... Akkor lesz anorexiás valaki ha állandóan azzal szarozik hogy HÚ, de dagadt vagyok... Minek kell ezen gondolkodni, elmész a körzeti orvoshoz, hogy csökkent a súlyod, megvizsgál és el is van intézve. Nem kell Rögtön "anorexiásnak lenni" Tudod egyáltalán hogy mit jelent?
2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszado.Nem az volt a kerdes, hogy hulyenek tartassz-e vagy sem!

es ezt a kerdest azert irtam ki mert az egyik tulsulyos ismerosom is most 43 kg es 182 cm magas! es volt 108 kg

2011. okt. 22. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ismerősőd fiú akkor beleeshet az anorexiás esetbe ha még emellett fogyókúrázik és kövérnek látja magát....A 49kb 180cm magas emberhez elég karcsú...Volt egy barátnöm aki szintén magas volt de az is 56ot karcolta és mégis szép vékony volt.... :)
2011. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha egy fiú anorexiás az elég szánalmas és cinkes. Ha nem hitegeted magad azzal hogy: úristen dagadt vagyok, akkor nem leszel anorexiás... De ha sokat fogysz menj el orvoshoz. Lehet hogy egy ritka betegség áldozata vagy. Ez a hülye16évesfiuvagyokésanorexiásitisz. A gyógyulás igen egyszerű nem kel más csak hogy gondolkozz már egy kicsit....

2011. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amúgyse nagy túlsúly ami neked van. Sportolj és meg van oldva.
2011. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!