Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen új nyereményjátékokról...

Milyen új nyereményjátékokról tudtok, ahol nyerni is lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 10:19
 1/4 anonim válasza:
A Bahlsennek pl. van. Hamburgba lehet utat nyerni. Szóval most Hobbitson élek. :)
2011. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tényleg van a Bahlsennek is nyereményjátéka? Régóta nem vettem, na de majd most.

A Bumeráng c. műsornak is van nyereményjátéka a Mammuttal. Bár túl szép lenne, ha egy Lexust nyernék... :(

2011. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a Tokaj Kereskedőház játékáról tudok. Ha már kaptunk egy üveggel, gondoltam hátha nyerhetünk is vele... Pár Bahlsen papír pedig még nálunk is vár, de még nem küldtem be.
2011. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Live Nation Magyarországnak most van egy nagyon jó játéka. Fel kell tölteni valamilyen képet a Facebook oldalukra, és csak kommenteket kell gyűjteni, de az összes Live Nation-koncertre nyerhető jegy. Én most töltöttem fel képet...
2011. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!