Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak ajándékba egy...

Mit adjak ajándékba egy rocker csajnak?

Figyelt kérdés

Én valami csomózott karkötőre gondoltam, csak nem találok olyan mintát, ami jó lenne.. Esetleg tudtok ilyet küldeni? vagy valami hasonló ötlet? (én szeretném készíteni)

(van itthon egy csomó gyöngyöm, hímzőfonalam(ez a vékony, amiből csomózni szoktak), kapcsom,fülbevalóakasztóm,drót,ilyenek XP) De persze másféle ötletet is szívesen fogadok!


2011. okt. 15. 20:27
 1/5 anonim válasza:
Hát énis rocker csaj vok. Szegecses öv az jó..(kevés van belőle) a fekete körömlakk is tetszetős :D Csak ilyen csili vilis szarokat ne csinál neki..(ezekbe a színekbe válogass kb: piros, vörös, fekete , barna , sötétszürke) én ezeket szeretem :D Ha van kézügyességed akkor csinálj neki valami jót :D A szándék a fontos :)
2011. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre az ugrott be, hogy kedvenc zenekaros póló. Viszont ha ragaszkodsz a csomózot karkötőhöz, ami amúgy szerintem szép, személy ajándék lenne, úgy gondolom, hogy elég mondjuk a 2 kedvenc színéből készítened a legegyszerűbb mintát. Esetleg szereti a kockákat?(vagyis a négyzeteket, tudom, tudom...)

[link]

[link]

Netán a kedvenc banda neve a karkötőn, vagy a barátnőd neve?

[link]

2011. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!

Másodiknak: Ez a Linkin parkos tök jó!!! (csak mondjuk valami mással, mert azt pont nem szereti :D)

Van hozzá leírás is? :$

2011. okt. 15. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Sört!! :P :)
2011. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem rossz X)
2011. okt. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!