Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra?

Mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik, hogy már ezen gondolkodom de nem szeretném az utolsó napokra hagyni. Apámnak már nem tudok mit kitalálni mert amit akart azt már megkapta de nem használja, anyámat meg nem érdekli úgy semmi ami meg jó lenne neki az drága. Nem akarok nagy és drága dolgot nagyon olcsót amit én is meg tudok venni de hasznosat vagy szépet. Van egy 7 éves húgom akinek szintén nem tudok semmit. Segítsetek! Köszi!
2011. okt. 16. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A húgod, ha szeret ügyeskedni, vehetsz neki süthető gyurmát, vagy gyöngyfűző készletet.

Anyukámnak ilyesmiket vettem mostanában: könyv, sál, falióra...

Nekem a mamám nehéz eset, amit csak kap, kiteszi az üveges szekrénxbe, hogy dejóó.... Két év után bontott ki egy testápoló csomagot.

Tavaly csináltunk régi képekből számítógéppel montázst, kinyomtattuk nagy méretben és bekeretezve adtuk oda.

2011. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sört, igérem viszonozni fogom. Köszi.
2011. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
FÁT XD
2011. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Jaj de humoros! Most komolyan ne vicceljetek! :D
2011. okt. 16. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:
1.-nek köszönöm!
2011. okt. 16. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem próbáld kiszimatolni,apukád milyen könyvet szeret és vásárold meg neki!!

Anyukádnak nem is tudom..szerintem olyan kéne ami hasznos..Pl. egy szakácskönyv,vagy egy határidőnapló!!

Testvérednek valami könyvet,játékot,kis díszeket..Remélem tudtam segíteni..:)

2011. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apu utál olvasni. A húgomnak már tudom mit veszek azért köszi a segítséget. Anyun is még gondolkozom.
2011. okt. 18. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
végül is mit vettél?
2012. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!