Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamijó buli 13-14 éveseknek?

Valamijó buli 13-14 éveseknek?

Figyelt kérdés
nem szeretnénk ilyen füves piás helyre menni, budapesten cspelen vagy csepel környékén. ötlet? ://
2011. okt. 16. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
szerintem 13 évesen ne a bulin járjon az eszed. ráérsz vele még
2011. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
légyszives a kérdésre ;) nem aztmondom hogy babazsúr legyen, csak ne legyen sok alkohol, normális emberek, barátságosak :)
2011. okt. 16. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Pizsamaparty, babazsúr stb.
2011. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Énszerintem egyáltalán ne legyen alkohol, és 13-14 éves gyerekeknek egyáltalán ne legyen buli. Azok a gyerekek akik nem közömbösek egymás iránt és megtalálják a közös hangot, jó barátság alakulhat ki és rokonszenv. Buli nélkül is remek programokat ki lehet találni. Ehhez pedig nem kell éjszakának lennie. Sokkal többet ér az igazi barátság, mert nem illúzió az életük amit piába, drogba, éjszakai életbe és ökörségekbe folytanak. Ezen gondolkozz el!
2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ajj, kiméljenek az ilyenek. direkt hangsúlyoztam hogy ne legyen drog, se pia, és belefűzitek.. -.-
2011. okt. 16. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
szerinted 13 évesen hova engednek be? ahol nincs pia stb az max otthon csinálsz egy bulit pia nélkül
2011. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most már felnőttél?
2016. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!