Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen videók hogy lehetnek...

Ilyen videók hogy lehetnek fent youtube-n?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/freiheit1511#p/u/47/kiaI8FaRoWo


Nézegessetek ebből a csatornából videókat. Van egy, két nagyon durva köztük. De pl. van egy olyan, ahol valami katona ruhában csávó ütögethet akárkit. Ők meg fekszenek a padon. Vagy pl. egy fiút ott rugdostak, aláztak ketten is. Meg halott emberekről videó? Ilyen most komolyan létezik? Mi folyik az araboknál? Valaki valami tájékoztató jellegűt tudna mondani?


2011. okt. 17. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi folyik az araboknál, de youtube-ról csak a szexuális tartalmakat meg a szerzői jogokat sértő anyagokat törlik kb... A többivel nem foglalkoznak.
2011. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát szerintem az ilyeneket is kéne. Halottakat videózni?? Beteg egy ember lehet, de tényleg. És még közszemlére is teszi.
2011. okt. 17. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem, nem jó a lik, ugyanis törölték a fiókot :)


Mik voltak a videóban?

2012. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, végre. Halottakat videózott le valaki.. Egy teremben volt egymás mellett sok ember. De ez valami iraki dolog lehet, ahol még nagyban van háború meg minden. Mert volt egy kórházas is ahol nagyon sok sérült volt.. nem kis sérülésekkel. Meg volt egy olyan ahol 2 "katona" vert egy kisfiút. És ott röhögtek..
2012. júl. 26. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Undorító férgek. És még fel is teszi a Youtube -ra?! Na erre már hagy ne mondjak semmit...
2012. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok eszement állat.. Milyen világ lehet ott te jó ég...
2012. júl. 27. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Hálás vagyok, hogy nem oda születtem... Mert ugye nekünk természetes, hogy van ennivaló, a csapból víz folyik, de ott sokan ezekről álmodoznak!
2012. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ámen. Én is. Képtelen lennék olyan életet élni.
2012. júl. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!