Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lehet halálos a DROG?

Koci kérdése:

Miért lehet halálos a DROG?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert a híradóban írak róla hogy belehalt egy 17éves fiu
2011. okt. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok minden miatt. A leggyakoriabbak: Túladagolás, Allergiás reakció, valóságtól elszakadt állapotban elszenvedett baleset, Fertőzésveszély, Szennyezett anyag, Bűncselekmény.


Az esetek közel 100%-ában a túladagolás a hunyó, amelynek okai lehetnek:

-Szer dózisának nem ismerése

-Szertévesztés

-Változó tisztaságú szer

-Tolerancia megszűnésének figyelmen kívül hagyása

2011. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem a rossz szerkombinációt (Pl: GHB és alkohol, alkohol és nyugtatók stb.)
2011. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
álatalában tóladagolás de nem mindegyik kábírószerre jellemző. pl a spanglit ha tóladagolod (tulszivod magad) max könyörögni fogsz hogy érjen véget . de persze neki is van halálos dózisa de az ritka
2012. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

fűnek nincs halálos adag ezt hol hallottad? :D max beszívsz és be esel a metró alá, így halálos :)

a boldog békeidők anyagai nem szennyezettek, (Dr Zacher előadása)

szinte nem lehet belehalni ha ésszel csinálja az ember :)

MDA(speed) LD50= 180mg/kg

azaz nekem kéne 15 kg színtiszta amfetamin hogy belehaljak!

az utcán 50%-os már qvajónak számít :)

színtisztát nem kap senki

akkor olyan mikor elkészítik :)

2014. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tepee válasza:
72%

Kedves 4-es.

Vagy csak túl sokat szívtál, és emiatt az agysejtjeid túl nagy része pusztult el, emiatt nem tudsz számolni, vagy 80 tonnás vagy. Szerintem az előbbi, tehát 15g a halálos adag.

Egyébként füvezésbe szerintem is elég nehéz belehalni, mint ahogy az alkoholfogyasztásba is, ugyanis elveszíted az eszméletedet, mielőtt túlszívnád, túlinnád magad. Halálos dózist az intravénás anyagokkal könnyű elfogyasztani, ugyanis benyomod, és nincs visszaút.

Ezzel együtt a füvet sem javaslom, ugyanis az agysejteket jobban károsítja, mint az alkohol. Viszont ha ti se szeretnétek többé számolni, akkor 15 kg elfogyasztását javaslom.

2016. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!