Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene vki? Sims 2 alapjáték...

Segítene vki? Sims 2 alapjátékhoz adna vki cracket? Vajon miért nem működik a játék? :S Nem akarja elindítani, de már az alapot se. Kiegészítőket nem enged feltenni. Miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

cracket úgy találsz h beírod azt h: Sims 2 crack.

azt meg hogy miért nem indítja el nem tudom mert nem írtál elég információt.

2011. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

az a baj, hogy nemrég letöröltem az összes kiegészítőt és az alapot is, mert nem működött jól. most fel szerettem volna tenni újra, az alapot sikerült is, de nem találtam cracket hozzá. az alap csomagot ki akarom hagyni, mert abban nincs sok dolog, ami nekem kellene a játékban. ezért a mesés díszletes cuccokkal kezdtem, amit fel is tett, majd próbáltam ráhúzni a cracket, az sikerült is, de amikor indítanám, kiírja, hogy telepítsem az ikea kiegészítőt. viszont mappát nem is csinált a sims-nek. :S rem érthető voltam, ha nem, akkor kérdezz! köszönöm!

2011. okt. 19. 14:57
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, és amikor elindítanám a telepítést a power iso-ban, akkor nem ad be semmit
2011. okt. 19. 14:58
 4/5 A kérdező kommentje:
vki?
2011. okt. 19. 19:40
 5/5 anonim válasza:
Szerintem töröld le kiegészítőstül-alapjátékostul és rakd fel újra, de mindegyik kiegészítőt és sorrendben. Ha egyet kihagysz, nem biztos, hogy működni fog.
2011. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!