Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csomag EU-ból hogyan jön be...

Csomag EU-ból hogyan jön be Mo-ra?

Figyelt kérdés

Van ugye a nemzetközi postakicserélő üzem, oda érkeznek-e az EU-ból feladott csomagok, vagy külön?

A helyzet az, hogy jönne Ausztriából egy csomagom, az azonosító számmal a post.at alatt lekérdezve azt mondja, hogy szept 20-án feladták, és 23-án átvette a címzett. Holott ez ugye nem igaz, itthon a postán nem találnak semmit a szám alapján.

Hol lehetne érdeklődni még?


2011. okt. 19. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugh cinkes...


A feladot tudod meg megkerni h nezzesse meg az o postajukon mit mondanak es ha rossz a valasz akkor tehet feljelentest es akkor ugyis utanajarnak h ki simlizhetett- mikor es ki csekkolta be a csomagot kiszallitottnak.


/ am magyar post fosik az ilyen csomagok regisztraciojara, pl. USA csomagom amint beert Eu-ba mar nem volt kovetheto, irtam az feladonak es megnyugtatott h ez sajna igy szokott lenni/

2011. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Időközben kiderítettem ezt-azt, az osztrák postánál lekérdezve átváltva a csomag lekérdezés menüre már látható volt, hogy alvállalkozónak kiadták, valami EURODIS. Mondom miafrancez, google. Kiderült, hogy a magyar partnerük a trans-o-flex. Az osztrák lekérdezésnél kiadott az eredeti szám alapján egy másikat, amivel a futárcégnél lekérdezve meglett. Kiderült, hogy járt már itt a faluban a csomag, először "címzett nincs otthon" címszóval, aztán címzett ismeretlennel visszament.

Így ezennel megragadnám az alkalmat, és megköszönném a futárnak az áldozatkész munkáját. Hogy rohadnameg.

Nem egy nagy falu, úgyhogy ha esetleg rossz is a címzés, megkérdezhetett volna valakit. Értesítőt, semmit nem hagyott itt.

Most megkeresem őket, hogy ugyanmár mi lenne, ha kihoznák.

2011. okt. 21. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugh tenyleg nekem is volt mar ilyen h atadtak szerzodott partnernek.


Nekem UK-bol jott egy atlagnal azert nagyobb doboz es a UK Royal Post szerzodott partnere itt meg a GLS volt.

Ir a felado megkaptam-e mar? Mondom neki nem, de ez Magyarorszag...

Aztan kideritette h GLS-nel van es h mar voltak nalam es ugyanaz a sztori h cimzett nincs otthon.

LOL h semmi ertesitot nem hagytak...

Aztan sikerult megbeszelni egy idopontot amikor a srac kihozta ujbol mert jo lett volna nekem videkre lemenni a depojukba h autom sincs...

2011. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik, ez általános jelenség, a DHL is dettó, csak ott legalább időben tudtam a számot. Ha én nem kérdezek rá, akkor ők nem hagynak értesítőt, nem hívnak fel, pedig rajta volt a telefonszám a csomagon is. Nem értem, miért jó a futárnak feleslegesen kijönni 3x, ha egy hívással meg lehetne beszélni, mikor vagyok otthon.
2011. okt. 21. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!