Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel töltitek az időt? Mi a...

Mivel töltitek az időt? Mi a napi program?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogy mit tudnék csinálni, egész nap otthon vagyok és unatkozom.
2009. máj. 3. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
hm..unatkozol...mondjuk maszti?
2009. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem csináltam ebédet. Megebédeltünk, befestettem barátnőm haját és most egy kicsit gépezek. Valószínű hogy ma tanulok és pihenek. Estefelé meg elmegyek megcsináltatni a körmöm.
2009. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ma tanulok, mert holnap vizsgázok...:S :D nézd a tv-t,vagy dvd-t. este lesznek jo filmek:D
2009. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg ilyen unalmas az élet? Minek élünk?


Ma már takarítottam, ebédeltem, TV-ztem, bicikliztem... de úgy érzem, hogy ez semmi. Még csak 2 óra van.


Most akkor még gépezek, megnézek egy filmet, délután eszek valamit. Ez rohadt unalmas :( Barátok meg nincsenek a közelben, a legtöbbjük hozzám hasonlóan otthon ülős típus.

2009. máj. 3. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy unalmas az Élet!Nem tom én sose értettem ,hogy lehet unatkozni!Egyedül meg a legjobban ellehet lenni csak fel kell találnod magad =)

Pl ne bambuld egész nap a TV-t ,olvass vmi érdekeset =)

esetleg a kertbe foglald el magad ha van vmi állatkád játssz vele!

Hallgass zenét táncolj rá,énekelj.

Menj el korizni =)

Hivd át valamelyik barátnődet magadhoz DVD-zni vagy akármi=)

Játsz vmi jó számitógépes játékkal .

Olvassgass a neten vicceket..vagy akármi témájú dolgokat =)

Rajzolj vagy próbálj meg irni verset vagy valamilyen történetet...ha müvészibb tipus vagy.

Anyáknapja van...miért nem hivod meg anyud egy fagyira és sétáltok egyet?

Vasárnap lehet jól lustizni..pihizni ha unatkozol próbálj kicsit tovább az ágyban maradni...ilyenkor úgyse siet az ember sehová.....

ya és ne próbáld görcsösen lekötni magad ...hogy Neked vmit most föltétlen csinálnod kell....Csak élvezd az Életet hidd el túl rövid ahhoz,hogy végigunatkozd =)

Esetleg nem tudom mennyi idős vagy kénne szerezned egy barátot/barátnőt (nem tudom fiú vagy e vagy lány)

Az foglalna le a legjobban =)

Szép további napot=)

2009. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma angolozok, netezek, tv-zek, pihenek...

délután mamámhoz megyünk, ott leszünk egy db-ig,

aztán estefelé még olvasgatok egy kicsit. Ez a mai olyan laza kis nap, holnap nincs suli:))


Miért lenne unalmas az élet?

Olvassál, sétálj egyet, vagy sportolj valamit( mondjuk menj el futni), kézműveskedj, főzz, vagy hivj fel valakit telefonon- beszélgessetek, vagy szörfölj a neten, keress érdekes oldalakat, estefelé meg menj el bulizni (habár írtad hogy otthon ülő tipus vagy, de attól még..;))

annyi mindent lehet csinálni, akkor is ha a barátaid nem érnek rá....vagy csináljatok valami közös családi programot...etc.etc.:)

ne mondd már hogy unalmas:D

2009. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma délben keltem, aztán megleptem az anyukámat, anyák napja alkalmából. Nagyon boldog volt, mindketten örömkönnyeket hullattunk. Aztán délután egy új, amerikai sorozatból néztem pár részt, ezzel az angol tudásomat fejlesztettem, közben külföldiekkel beszélgetek, szintén a nyelv, és még fordítgatni is fogok.

El akarok menni sétálni is, olyan szép idő van.

Annyi dolgot lehet csinálni, rengeteg tippet kaptál, de a vasárnapi lustálkodás is jó program :D

2009. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor az nem gáz, ha egész nap otthon vagyok? (a fentebb elhangzottakat szinte minden nap csinálom) Persze legalább egyszer le szoktam menni levegőzni.
2009. máj. 3. 14:58
 9/10 Avalanche ***** válasza:
Hát nekem nem sok ideje tart a mai nap, mert délben keltem (tegnapi horror kicsit sokáig tartott), rögtön jött az ebéd reggeli gyanánt, hajmosás, tesómmal hülyültünk, aztán leültem a gép elé. Ezután megyek leckét írni, valamit tanulni. Utána nincs semmi program, este meg megyek ki R-GO koncertre a haverokkal (mondjuk szerintem mindenhol leszünk, csak a színpad közelében nem). =D
2009. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én ma nem fogok unatkozni, megyek fél tizenegyre szóbelizni... Addig is tanulok, készülődök. Miután hazaértem keresni fogok valami elfoglaltságot, amivel el tudom terelni a figyelmem a dologról.
2009. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!