Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyes sorrend?

Mi a helyes sorrend?

Figyelt kérdés

Ha elkövettem egy bűnt, akkor ki bocsát meg nekem először? Isten, vagy pedig az, aki ellen vétettem?

Melyik mondás igaz? - Csak akkor bocsát meg Isten, ha először megbocsát nekünk az, aki ellen vétettünk, vagy pedig akkor bocsát meg aki ellen vétettünk ha Isten is megbocsát? Szóval először Isten bocsát meg, vagy pedig aki ellen vétettünk? Nagyon fontos ez nekem, hogy bocsánatot nyerjek, és hogy értsem a dolgokat, előre is köszi!


2011. okt. 21. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Isten mindig mindenkinek megbocsát, ezért a mondás mindkét változata helytelen.
2011. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a sorrend mindegy. Ha megbántad, Isten mindenféleképp megbocsát. Aki ellen elkövetted is megbocsát, ha bocsánatot kérsz - van, aki e nélkül is.
2011. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszi mindkettőtöknek! Akkor ezek szerint már megbocsátott nekem Isten, mert én megbántam amit tettem, s akkor valószínű, hogy talán igaz lehet a második mondás amit írtam miszerint ha Isten megbocsát, akkor az is megbocsát aki ellen vétettünk. A helyzet az, hogy megbocsátott már levélben nekem, de találkozni nem akar velem sajnos, s így ezt nem tudom milyen megbocsátás...na de a lényeg, hogy levélben leírta...ennyi...
2011. okt. 21. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!