Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A RTL Klub időjárás-jelentéséb...

A RTL Klub időjárás-jelentésében a térkép sarkában miért a román zászló látható?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem láttam, de feltehetően a szomszédos országot jelöli, ami nem Argentína.
2011. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T_U_R_U_L válasza:
0%
Sajnos a teljes háttér grafika a román zászló színeiben pompázik!Már számtalanszor felvetettem, hogy Budapest zászlaját meg kell változtatni, mert hányingere van az embernek amikor meglátja valahol ezt a színösszeállítást! Az RTL-en ne lepődj meg, antimagyar ótvar propaganda csatorna...
2011. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem Románia zászlaja, az Belgiumé.

[link]


Romániáé ez:

[link]

2012. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem a román zászló az, épp most nyomozom, hogy mi a tök lehet az, így találtam ide is. Mivel szinte csak metéltfarkú dolgozik a klubban (sőt, ha jól tudom ez alapkövetelmény, hogy klubtag legyen valaki), ezért ezen a vonalon indultam el és lám-lám mit találtam: [link]

Kék-szürke-sárga-piros. Biztosan jelent valamit, de számunkra semmi jót.


Esti mese helyett pedig nézzétek meg ezt az oldalt és használjátok a golyót a nyakatokon:

[link]

2013. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Meg is találtam.

A zsinagógáikon is ilyen színek vannak, a kék színt maga az ég adja.

[link]

A színek jelentése pedig itt található:

[link]


Az egész média tele van héber jelekkel és szimbólumokkal,aki nem hiszi keresse őket pl. a "magyar" rádió és tv által használt jelekkel. Jó keresgélést!

2013. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!