Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a Simsonnak?

Mi lehet a baja a Simsonnak?

Figyelt kérdés

Ma reggel elindítottam szivatóval a simson-t, folyamatosan engedtem vissza a szivatót ahogy melegedett(1-2 perc), bár nem volt még elég meleg a motor amikor indultam, de lassan mentem vele és szép lassan bemelegedett. Elmentem vele boltba, és amikor indultam haza egy rugásra indult, itthon pedig magától leállt és nem indult be. Még nem próbáltam betolni mert nem tudom mi a baja.

Tudtok segíteni?


2011. okt. 22. 09:31
 1/3 anonim válasza:

Próbáld betolni,és nézd meg ,hogy van-e benne benzin:)

Ha ezekkel megvagy és nem indul akkor szedd szét a karbit és nézd meg a fúvókát nincs-e eldugulva.(nálam az szokott lenni,hogy a karburátorban az úszó alatt van egy nagy csavar és az néha kiesik vagyis kicsavarodik és azért nem indulhat be)

2011. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kimentem még nem sokkal azelőtt hogy írtad az üzenetet, és beindult, úgyhogy lehet hogy csak bezabált... .
2011. okt. 22. 12:52
 3/3 A kérdező kommentje:
De köszi a segítséget. :)
2011. okt. 22. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!