Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 eves meleg fiu segitseget...

15 eves meleg fiu segitseget ker! Anyum tudja, apum nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

En egy 15 eves meleg fiu vagyok.Szulei elvaltak,mar tobb mint 10 eve.Anyummal eltem egeszen eddig,mos koltoztem apumhoz.Anyum kb.6 honapja tudja hogy meleg vagyok.Nincs elragadtatva,de elfogadja.

Egyik nap talalkoztam egy baratommal,aki szinten meleg es apum uj felesege pszicholgus aki mar reg melegekkel foglakozik.Tobb alakalommal mikor 2 beszelgettunk utalt arra hogy tudja,de en neki nem valottam be.Akik hozza jartak nagyon szerettek mert kedves volt,s sok melegnek segitett elfogadni onmagat.Szerintetek megmondjam neki hogy meleg vagyok?

Es biztos h az vagyok!

szoljak vagy ne?


2011. okt. 22. 20:33
 1/9 anonim válasza:
16%
Szia! Hát én ehez sajna nem értek..én lány vagyok szall nem tudom sajn = // neharagudj..tedd azt amit jónak látsz!! ; )
2011. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%

előző, ha nem tudod mit írj, minek írsz?

szerintem mondd el, ha nem is rögtön, de 1-2 éven belül igen. megkönnyebbülsz. és el kell fogadnia neki is. a felesége is tud majd segíteni neki is meg neked is, ha pszichológus. sok sikert!

2011. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot,igen Pszichologua
2011. okt. 22. 21:29
 4/9 anonim válasza:
2%
...tudod mit??..áá m1 nem veszekszek senkikkel!! : PP hadj!!
2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy érzed elmondhatod megfogsz könnyebbülni és lehet sikerül neki elfogadtatni magadat. Nekem az első férfi kapcsolatomhoz kellett 3 hónap hogy elmondjam otthon így már 1 éve tudják hogy meleg vagyok, sokkal jobban érzem magam így
2011. okt. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
13%
rakd a darálóba a fejed az segít!
2011. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
6%
Köcsog tágsegú buzerant.
2013. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Szeritem szólj, és utána apukádnak is, h ne tőle tudja meg.Gondolom így sem mondaná meg apukádnak,am te tudod
2014. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jobbikostibi ***** válasza:
11%
szobd le őt is. Hamá b u z i vagy
2021. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!