Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtudni, hogy ki...

Hogy lehet megtudni, hogy ki a telefonos zaklató?

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismert telefonszám (nincs letiltva a szám), melyről elég gyakran zaklatnak. Tud-e valaki egy jó tippet adni, vagy egy jó trükköt mondani, hogy hogy lehetne megtudni, hogy kié a telefonszám. Én már sok mindennel próbálkoztam, de még nem vezetett eredményre. A tudakozóban a szám tulaja titkos.
2011. okt. 25. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a rendőrségen. Majd ők kiderítik.
2011. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én azt csinálnám, hogy amikor már pár napja nem hívott egy másik számrol, amit szintén kiír a telefon hogy ne lássa felhívná valaki.

pl olyan ürüggyel, hogy kis géza és a somogyi gábort keresi. nagyon hivatalosan. lehet eleve bemutatkozik mikor felveszi a telefont. de ha nem és azt mondja téves akkor le kell tenni majd rögtön újra tárcsázni.

ugyan az veszi fel. megint bemondani, amit elötte, és mikor megint mondja hogy ugyan az a szám akkor a hívo elismétli "hogy ez akkor 0620.....szám? nem", és biztos nincs köze somogyi gáborhoz? mert neked igen is az x irodában ezt adták meg és biztos vagy hogy nem írták félre. és ekkor a telefonáló rákérdezhet hogy akkor kivel telefonálok???

2011. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hívd fel egy másik számról: szevassz tomi! hogy megvagy? nem tomi? akkor tudnád adni tomit? hát takács tomit, ne szórakozz :D nem ismersz olyat? biztosan nem te vagy tomi? tegnap diktáltad le az új számod. akkor ki vagy? elnézést téves.

lehetőleg ne rögtön azután hívd fel, hogy ő hívott.

2011. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy sms-t, amiben a tegnapi felejthetetlen estét köszönöd meg. Erre tutira reagálni fog. Akkor már elkezdhetsz vele beszélgetni, hogy ha már így véletlenül egymásra akadtatok stb. Csak arra kell figyelni, hogy amíg a zaklató neme nem derül ki, ne írj semmi konkrétat. Lehet manipulálni az embereket. Nálam ez egyszer bevált, Öcsémet hívogatta valaki. Mint később kiderült,az egyik haverja szórakozott vele.
2011. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, utolsó vagyok.... a nemét biztos tudod :) akkor meg még könnyebb :)
2011. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem egyszer fordult elő ilyesmi. Suliban. Mondjuk lehet ö különösen hülye volt, mert amit én csináltam. Felvettem, és ennyi hagytam. Ő meg gondolom versenyzett kibírja tovább, nekem mind1 ő fizeti. Aztán nem is hívogatott.
2011. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!