Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Mi lehet a bajom?

Nagyon fontos! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tehát nagyon meg vagyok illyedve , mert menstruálok már egy éve de még nem voltak ilyen tüneteim . Szóval az lenne a nagy kérdés , hogy mitől lehet ez : a menstruációmnak 24. -én kellet volna jelentkeznie . 19.-ike óta valami barna-vérrel kevert folyadékot vettem eszre a bugyimon . Nagyon kellemetlen volt , ezért beraktam egy tisztaségi betétet . Észre is vettem hogy a szaga az egyenlo a menstuációéval . Mi lehet ennek az oka ?? Számíthatok meg ezek utan hogy bekövetkezhet akér mikor a rendes menstruacióm?? 12 éves lány vagyok .. Segítsetek :(
2011. okt. 25. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj egy orvossal és majd eligazit
2011. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Elképzelhető még nem állt be a mensid. És attól ne tarts, h rendellenes előfordul, h nem mindig szép piros a színe ez is változó. Lesz olyan is h kevesebb és/vagy hosszabb ideig tart majd. Ha aggódsz felkeresheted a dokit.
2011. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!