Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy 2-es lett a német dolgozatom?

Figyelt kérdés
lécci segítsetek
2011. okt. 25. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én a matek és a fizika kettesemet. Ülj le vele és mondd a szemébe: anya, kettes lett a német dogám. Nekem anyám először megdöbbent, mert alapjában véve négyes-hármas vagyok matekból, év végére mindig összehozok egy négyest. Szal annak tudta be, hogy most az egyszer így jött össze. Nem kell kibúvókat keresni, felesleges. Hidd el, próbáltam. XD Ha meg rossz tanuló vagy, akkor meg tudja, hogy ez a maximum. Nem hiszem, hogy igazán dühös lenne rád, talán csak egy kis ideig bosszantani fogja a dolog.
2011. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Anyu,kettes lett a német dolgozatom.
2011. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bitil ***** válasza:
6%

-Anyu,ha elmondom ugye nem pofozol fel?

-Nem,mondjad

háááát...2-em van német-böl

2011. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Az se rossz ha eltitkolod. Vagy kicsit jobbat mondasz a valóságnál :)
2011. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Anya! Szeretném felhivni a figyelmedet arra,... Hogy leborotváltam... A hátamat :D
2011. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:


ÁÁÁÁÁÁÁÁ ANTIFACES! :DD

2013. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
mondd meg neki rendesen hallgasd a vitát kérdez valamit közben pl: megértetted? mondd hogy igen és letudva xDDD de ha nem mered színezd ki egy kicsit pl: egy csomó jó tanuló is rossz jegyet kapott vagy hogy nagyon nehéz volt mert bejött egy helyettesítő tanár mert beteg az aki alapból tanítja a matekot és hogy ilyeneket még nem is tanultunk mert ő állította össze a dolgozatot és egy lappal eltévesztette és nem vette vissza a jegyet aztán ennyi. de semmiképpen ne titkold el mert ha írja alá az ellenőrzőt akkor úgyis látja aztán 3x annyit kapsz xD
2013. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megmondtad neki?

Lefglább nem egyes lett

2013. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Jav. nem egyes lett
2013. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogd a tanárra.

-Anya, figyelj én rengeteget tanultam rá, de abból tanultam amit a tanár mondott hogy kell, közben meg egész mást kérdezett.

2014. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!