Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vinnél magaddal az égő...

Mit vinnél magaddal az égő lakásból?

Figyelt kérdés
Észreveszed hogy az alattad lévő lakás lángol,már a te ablakodat nyaldossák a lángok.Van 1 perced hogy kimenekülj.Mit vinnél magaddal a lakásodból?
2011. okt. 26. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azt hiszem maradnom kellene és inkább megpróbálnám eloltani a tüzet

sok egerem van, és egy gabonasiklóm ezért nem tudnám őket kimenekíteni egy perc alatt.. viszont nem tudnám őket benthagyni :/ szóval maradnék.

2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Telefon, iratok.
2011. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én bennégnék, mert 1 perc kevés idő, hogy elmagyarázzam a tűzoltóknak, hogy hová gyűjjenek:((
2011. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ami nem törékeny azt kidobálnám erkélyről a kertbe, utána a többi legértékesebb dolgaimat meg ami még belefér bedobálnám az utazótáskába azt mennék le.
2011. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos, mivel nekem nincs alsó/felső szomszédom, attól tartok a kérdésre nem tudok válaszolni :P
2011. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolsó emberke azért köszönöm a hozzászólásod :)) és hogy te sem maradj ki a mókából,csinálok neked egy saját verziót:))

Mit vinnél ki a lakásodból,amikor elektromos hiba miatt rövidzárlat keletkezik a vezetékekben,felizzanak és lángralobbantják az egyik szobádat,a könyvesszekrényedet vagy kanapédat vagy asztalod (valamelyik van :))?


Talán nekem is az iratok tünnek a legjobb választásnak,a halas az aranyos volt,mosolyogtam rajta,értékem,pénzem amúgy sincs,tehát amiatt nem kell aggódnom :)

2011. okt. 27. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!