Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Seellemekhez és démonokhoz...

Alpok kérdése:

Seellemekhez és démonokhoz értők, válaszolnátok erre?

Figyelt kérdés

Nyáron mikor unatkoztam kimentem az ablakhoz és magamban beszéltem... Meghallottam egy női hangot, ami ezt kérdezte: "Te hallasz engem ?" De mindegy... Rá 4 hónapra ( négy nappal ezelőttre )Egyszer ahlál sötétben láttam két vírító vörös szempárt.Ha jobra fordítottam a fejem, az balra fordult, és ez a másik oldalra is igaz. Másanp megint láttam, de már elment...

Mellesleg egy finn plüss is ott lóg a falon, és mindíg arra néz, ahol én vagyok... FOLYTON ENGEM NÉZ!


Ez szellem, démon, vagy mi?!


2011. okt. 27. 15:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Engem mindenki hülyének néz hogy nem válszol senki???
2011. nov. 10. 14:52
 2/12 A kérdező kommentje:
EZ OLYAN SZAR!!!
2011. nov. 10. 14:52
 3/12 A kérdező kommentje:
Légyszi ha valaki megnézi váladzoljon is
2011. nov. 10. 14:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy félreírtam: SZELLEMEKHEZ ÉS DÉMONOKHOZ ÉRTŐK
2011. nov. 10. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit csodálkozol? Hülyeségre csak hülyeséget lehet válaszolni. Azt meg nem szívesen teszi az ember. Démonok nincsenek, de bizonyos emberek képesek a saját agyukban alkotni. Csak kényszerből írnám le, kik azok a bizonyosak...
2011. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem démon volt.
2011. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ide figyel, szerinted az ember csak úgy heccből hiszi hogy áll mögötte egy 2 m - es gyilkos, vagy direkt hall olyan rémisztő zenét, amiet a többiek nem hallanak?!
2011. nov. 25. 17:37
 8/12 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele nem mindenki hisz ezekben,de én igen,mert látom a démonokat kiskorom óta.
2011. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
légyszi akkor mondd meg kérlek hogy mi lehet az!!!! mostanában majdnem lebugtattam 2 démont is hogy figyel... az egyiknek csak a fejtetejét láttam ami narancssárga volt a másikat pedig amikor figyelt a szűk ajtórésen keresztűl észrevettem. nagyon lassan esett le neki, hogy látom az egyik SÁRGA szemét. azért mondom h 2-ten vagy 3-man vannak, mert volt a vörös szemű, a sárga szemű és a nagydarab. .. ( régebben úgy éreztem MINDIG, hogy egy nagydarab fickó van mögöttem. a tükörből láttam az árnyékát, de mögöttem nem volt senki..)
2011. dec. 1. 15:13
 10/12 anonim válasza:
Szerintem démonok lehetnek.
2011. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!