Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elmegyek Budapestre csavaro...

Ha elmegyek Budapestre csavarogni, TÚLÉLEM? Mit vigyek magammal? Bicska, gáz és paprika spray. Esetleg egy testőrbrigád?

Figyelt kérdés
Mikor Pesten sétálok, olyan, mintha meztelen talpon egy pengeélen sétálnék köbö.
2011. okt. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
szolj az Ensz-nek
2011. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éled túl! Nekem 26éve sikerült,keresztanyumnak már 42,apumnak már 50. Keresztapumnak azért nem sikerült túlélnie pestet csak 52évig mert rákos lett...PEdig nála volt bicska,gázspray is:D S én egy elég gázós részen lakok..
2011. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván nem gondoltam komolyan, de azért mégis van igazságtartalma, hiszen amennyi rossz dolgot lehet hallani, az valami szörnyű...
2011. okt. 29. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Par egyszeru szabalya van a tulelesnek:

1. Ne maszkalj este egyedul a sotetben ugy hogy nincs mas az utcan.

2. Foleg ne maszkalj kis mellekutcakban igy.

Tehat minel kisebb es sotetebb uton mesz annal nagyobb a valoszinusege h kipurcansz. /errol most ugy csinalnek egy grafikont/


3. Ne oltozkodj megbotrankoztatoan; ertem azt skinhead meg mittomen.


4. Ha beszolnak akkor a suketet jatszod, nem a nagymenot. Ez pasira es nore is ervenyes. En mar nagyon jol jatszom a suket szoke no szerepet... igazan kalhatnek valami szineszi munkat.


5. Nem lobogtatsz egy koteg 10000-est a keletinel, mint a hulye nyugati turistacsavo...

Magyarul nem veszed elo ertekeidet es nem teszed kozze, hogy Isten-ember-fu-fa jol lassa mivel rendelkezel es azt melyik zsebedbol vetted elo.


6. Ha sok nep van korulotted fogod a taskad, cuccod.


Kb. Ennyi jutott most eszembe.

2011. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!