Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok néhány frappáns,...

Mondanátok néhány frappáns, intelligens, és nagyon de nagyon sértő beszólást?

Figyelt kérdés

Naszóval az van,h a húgom a halálba idegesít mindenféle dumájával,de ha vissza merek szólni,akk megmond a szüleimnek,akik engem csesznek le.Szal pl. ping-pongozunk,én 25-10 re alázom,erre megszólal,h azért az öcsém jobban játszik,meg ilyenek.Nem tudja a helyét a hierarchiában,azt se ért,h én mér mehetek bulizni,és ő mér nem,pedig 2 évvel idősebb vok.(Jah és még annyi h az öcsémet is le szoktam verni).Marha nagy a pfája,és nemtom mire.

néhány tulajdonsága

Kövér(nem olyan nagyon hájas,hanem olyan formátlan,undorítóan gusztustalaunl hájas)

Ostoba(hihetetlenül,azt hitte,h Brazília Portugáliában van,és Argentíinul beszélnek benne,ez nem vicc)

Szőke

Béna(minden sportban,semmire nem jó,iszonyat szerencsétlen)

Ízléstelen(szó szerint,nem tud öltözküdni)

Undorító(minden tekintetben,ruhában,bikiniben,undorítóan falja a kaját,csámcsog,belemászik más ételébe)

Művészléleknek hiszi magát(azt hiszi színész,egy ideig el is járt színész képzőbe,de kirúgták,azt hiszi jó a hangja,és állandóan énekel,én meg az öcsém pedig megsüketülünk-az öcsémmel jóban vok-hiphop táncolt is,onnan is kirúgták,most rajzol,az egész elmegy,de abban sem vmi őstehetség)

És azt hiszi,h szép


Szal írnátok jókat?

előre is köszönöm (fiu vok)


2011. okt. 28. 11:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ott a végén nem az egész megy el,csak a rajzai
2011. okt. 28. 11:31
 2/12 anonim válasza:
szerintem ne beszólásokkal akard megmutatni a húgodnak hogy márpedig te jobban tudod, mert azzal csak rontasz a helyzeten! Bár, te tudod...
2011. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Ne haragudj, de ez után az írás után téged sem tartalak többre, mint te a húgodat...

Azt keresed, hogyan tudod jól megbántani a saját testvéredet?? Hát gratulálok.

Én is állandóan veszekedtem anno a húgommal (ma is néha...), nagyjából értem amúgy, amit írsz. És az, hogy minden idegesít rajta, nem azért van, mert tényleg ilyen szörnyű, hanem ez szubjektív, valószínűleg őt meg te idegesíted.

Inkább meg kéne próbálni javítani a helyzetet, vagy ignorálni egymást legrosszabb esetben (minek játszol akkor vele??), de nem megbántani!

Én egyszer bántottam meg nagyon a húgom (iszonyú dühös voltam), a mai napig szégyellem és bánom.

2011. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Adott egy frusztrált, tehetségtelen és csúnya lány, akit valószínűleg cikiznek az osztálytársai, és akkor most még a bátjya is b@szogatja, akit ráadásul elengednek mindenhova, míg őt nem, pedig cska két évvel fiatalabb. Az, hogy az öcsém is jobban játszik, nem egy kemény beszólás.

Amúgy sokkal kifizetődöbb stratégia, ha eléred, hogy felnézzen rád. Komolyan. Könyebb kijönni, ha te vagy a jófej, és engedékeny nagytesó. Ezt egy öccsel, három húggal és tizenakárhány unokaöccs/unokahúggal a hátam mögött mondom. Az eleje nehéz lesz, de idővel egyre könnyebben viselitek el egymást, és akár össze is spanoltok. A testvérviszály még nem vezetett sehova.

2011. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Esetleg a kérdésre válaszolna vki az előbbi szerencsétlenkedőkö kívül?

Tényleg olyan hülyék vagytok,h azt hiszitek,még nem próbáltam?

2011. okt. 28. 11:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Am az öcsém felnéz,rám,vele engedékeny vagyok,jófej nagytesó,és egy időben próbáltam a húgommal is ilyen lenni,de reménytelen.
2011. okt. 28. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg olyan hülyék vagyunk. A szövegedből ez jött le.
2011. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyi, én is nehezen jöttem ki az öcsémmel, akkor hanyagoltam egy jó időre, elkerültük egymást, de mindenkinek van saját szobája, elfértünk és nem idegeltük egymást. Aztán lassan összehaverkodtunk. A húgaimmal meg mindig is jóban voltam, azt nem volt nehéz fenntartani.

Szóval ha most nem nyitott a barátkozásra, hanyagold egy kicsit.

2011. okt. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mások hogy vannak vele, de nem fogok tippet adni, hogyan bántsál meg valakit, aki a saját testvéred, és az elmondásod szerint van épp elég baja magával...

Gondoltam segítek abban, hogy tanácsot adok, hogyan próbálj meg kicsit vagy jobban kijönni vele, vagy hanyagolni az interakciót... De ha ezt nem fogadod meg, és ragaszkodsz ahhoz, hogy meg akarod bántani, akkor majd biztos jön valaki, aki abban is segít.

2011. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zkriszti3 ***** válasza:
Ha a szülő is téged cseszeget,nem is alakulhat ki benne irántad tisztelet.Nagylányomat sem akarják tisztelni a testvérei ezért belementem a játszmába,ha ő úgy dönt hogy büntet (pl. kitiltja a szobájából) ebben én partner vagyok.Ha a szüleid nagyként kezelnek téged és meghallgatnak a kistestvérek is komolyan vesznek.Ez egy családi játszma.
2011. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!