Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok modot tenni Minecra...

Hogy tudok modot tenni Minecraft szerverre? (Már mindenhol utánanéztem és semmi. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 12:23
 1/7 anonim válasza:
youtube --> pingvinharcos (sirius) --> modolás
2011. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minecraft szerverbe nem lehet betenni modot hanem plugint.amin a Bukkit.org-n nézhetsz,sajna angol
2011. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De igen lehet, bukkit-ra nem lehet mert az már eleve modolt szerver.Sima minecraft szerverre amit a honlapon lehet letölteni oda lehet berakni.
2011. nov. 20. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Mod=plugin csak szerveren a másik pedig sinlibe
2011. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez nem valami pontos, hiszen sima Minecraft szerverre lehet modot betenni, hiszen akkor ebben a sorozatban hogyan van mod a szerveren?:)

(Ráadásul nyilvánosságra hoztak egy szervert, amire bárki mehet, ha a modok megfelelően vannak telepítve.)

2011. nov. 24. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem hogy singlibe mod van és szerveren plugin :)
2011. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze persze. akkor rosszul hittétek. Nem minden modnak, de van szerveres kiegészítője is és akkor lehet szerveren használni, viszont erősen verzióhoz kötött :(.

pl a wireless redstone mod 1.2.4-el működik, 1.2.5-el már nem :S. - pedig jó lenne :).

am 1.3-as bukkit kijött már? NAgyon várom :)

2012. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!