Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a zöld kéz?

Mi az a zöld kéz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyetértesz a válasszal, akkor azt kell nyomni.
2011. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam!Hogy van,hogy kérsz zöld kezet?Az mit jelent?
2011. okt. 28. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy felpontoz :D (kicsit jobbra nézel és ott van egy zöld, egy szürke és egy piros kéz)
2011. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vagyis már kék
2011. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti,hogy lent a válaszoknál van három kéz:zöld,kék,piros.

Zöld azt jelenti,hogy ez hasznos válasz.

Kék azt jelenti,hogy félig-meddig hasznos a válasz.

Piros nem hasznos a válasz.

És ha megkérdik ,hogy kérsz zöld kezet akkor mondod ,hogy igen és akkor felpontoznak tehát rákattintanak a zöld kézre.

Természetesen mindehol vannak ilyen kezek és bármikor felpontozhatsz embereket ha ugy gondolod hasznos választ adtak a kérdésedre.Ha úgy gondolod kevésbé akkor kék ha pedig abszolút nem hasznos számodra a válasz a piros kézre kattintsz.De nem kötelező felszavazni meg leszavazni embereket.:)

2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

előző vagyok még mindig :

és ha valaki mondjuk rámegy az egyik kézre pl.a zöldre akkor később az lesz oda írva ,hogy :Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.Persze nem mindig 100% attól függ milyen kézre mentél.Na már érted?

2011. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Engem valaki poénból lepontozott 39% -ig. És nekem kell szégyelnem magam, közben mindig, mindenhova kultúráltan írtam, ha esetleg off-oltam, mindig odaírtam: OFF


Úgy gondolom, a fantáziaszegény emberek jó szórakozása nyomogatni a piros kezet. Egyszer valakinek írtam fél oldalt arról, hogy szellemek miért nem léteznek, erre mindenki elküldött a pi cs ába, hogy szellemek viszont léteznek. A válaszomat természetesen 0%ra pontozták. Erről ennyit.

2012. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!