Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Gyakorikérdések...

Hogy tetszik a Gyakorikérdések oldal? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ma megújult az oldal.Hogy tetszik?Melyik jobb szerinted a régi vagy az új? Mi nem tetszik/tetszik az új oldalon? :)
2011. okt. 28. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok a rinyálás, de nem azért, mert szar, hanem mert szokatlan...

Én örülök, hogy nem pakoltak bele flash-t, viszont a zöld a kedvenc színem. Egy pár skin jó lett volna, elég, ha csak színeket lehet választani.

De ez az oldal nem a dizájnról szól, hanem kérdésekről és válaszokról. Ezt a funkcióját ellátja. Akkor?

2011. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tetszik, nagyon fura, és úgy össze lett nyomorítva az egész.. :S
2011. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem tetszik. Semmi baj nincs vele. Rosszabbra számítottam.
2011. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ronda. Átláthatatlan. Talán az egyetlen ami tetszik az az hogy a hasonló kérdések kiírva vannak a válaszok alatt (gondolom te is látod hányan feltették ma már ezt a kérdést :D).
2011. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát nekem sem tetszik tiszta szar lett....hányás ez nagyon gáz :SS

és ezek az élénk színek kiégnek a szemeim 5-10 perc után .. xDD

amugy igen most már látom hányszor tették fel a kérdést ,de amikor még kiírtam nem találtam egyetlen egy hasonló kérdést sem.De látom most már jó páran megkérdezték.

2011. okt. 28. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én a régire voksolok. Azt leszámítva, hogy egy kérdést többször is ki lehet emelni, szerintem rossz, és én ennél azért nagyobb újításra számítottam...
2011. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Még mindíg egyesével tudom csak törölni a kérdéseimet és a megválaszoltakat szintém.

Egy kalap sz.r!!!!

2011. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

5 perce vagyok itt és már fáj a fejem. Nagyon zavaró, az előző jobb volt...

Asszem nem is jövök fel többet...

2011. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát ami a kinézetet illeti. Ebben csalódtam. Ellenben nem rossz a privát üzenetek küldésének a lehetősége, na meg elsősorban az, hogy többször is ki lehet majd emelni egy kérdést.
2011. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon sok embernek nem tetszik.Nekem se.De míg az emberek idelátogatnak az oldalra,addig biztos nem állítják vissza.Ha látják hogy fele vagy még enni ember sem érdekli,az újjat,talán visszaállítják.
2011. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!