Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Robert Smith (the Cure) és...

Robert Smith (the Cure) és Morrissey miért útálják egymást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 12:35
 1/2 anonim válasza:
33%
Hát,a Cure előbb volt,és a The Smithset nevezhetnénk a cure félresikerült másolatának is,mert vannak nagyon hasonló számok,és a stílusuk is majdnem ugyanaz,bár a the cure szerintem sokkal jobb,a the smiths pedig inkább hallgatható kategória,de én nem tudom élvezni morrisey számait,úgyhogy én nagyon cure fan vagyok,stb
2012. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Morrissey még a '80-as években tett néhány becsmérlő kijelentést a Cure-ra, amit Robert Smith természetesen nem hagyott szó nélkül, ebből aztán egy kölcsönös odamondogatás lett. Persze, inkább kicsit műbalhé kategória. Morrissey néhány évvel ezelőtt azt nyilatkozta, hogy nagyon megbánta ez a beszólogatást, gyakorlatilag nyilvánosan bocsánatot kért.

Az 1-es válaszolónak 9 év távlatából csak annyit, hogy nehéz lenne annál nagyobb butaságot kitalálni, mint hogy a Smiths a Cure másolata. A Smiths teljesen egyedi stílusú és nagy hatású zenekar volt, nem utánzat. Ezt szintén Cure-rajongóként írom.

2021. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!