Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak Karácsonyra...

Mit ajándékozzak Karácsonyra a családomnak? Nem vett dolgot szeretnék, hanem valami csinált dolgot.14L

Figyelt kérdés
Valami egyszerűt, ami gyorsan emgvan és lehet˝leg nem ehetőt...
2011. okt. 30. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Rajzol nekik, vagy ha vannak gyöngyeid akkor fűzz nekik valamit. De a rajzolás egyszerűbb
2011. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi, csak olyan hajtogatós vagy gipszes dologra gondoltam de azért koszi :)
2011. okt. 30. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

készíts mini karácsonyfát, vagy ami nekem nagyon tetszett, és éln is ezt fogom csinálni:

Készíthetsz "minden hónapra egy idézet" dobozkát. Egy befőttes üvegbe tegyél 12/13 cetlit rajtuk 1-1 idézettel. fedd le az üveg tetejét egy anyagdarabbal és egy szalaggal. Ki is díszítheted az üveget.

De van még ötletem:akár készíthetsz illatzacskót: egy anyagdarabkát zacskó formájába fogsz, beleteszel valami illatos dolgot (száraz virág, tea) és a nyílását összekötöd egy kis szalaggal. aranyos kis ajándék.

ha van vmi kis üvegcse, amibe belefér egy gyertya, akkor azt is kidíszítheted gyertyatartónak.

Ha valami bonyolultabb dolgot szeretnél, akkor varrhatsz is. akár egy ségi zoknit is felhasználhatsz apró baba (anygyalka, mikulás) v állatka készítésére.

[link]


belejöttem az ötzletekbe. szólj ha kell még esetleg ötlet vagy kép, mert beindultak az agytekervényeim. ;)

Jó munkát és boldog karácsonyt!!

13/L

2011. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszike, és légyszike kuldenél még képeket?, mert,, mi van az, szóval miből van a nyuszi vagy mi az, a képen amit mutattál a nyúl feje?
2011. nov. 28. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtudod nézni, h miből készült és hogyan a nyuszi. de ha beírod googleba, h zokni bábok, vagy vmi hasonlót, akkor találsz még ;)

Sok sikert!

2011. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!