Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HTC Desire HD vagy Samsung...

HTC Desire HD vagy Samsung Galaxy SII?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén , hogy fogtam htc desire hd-t a kezemben, és az a készülék úgy össze van rakva mint az atom. A galaxy S II recseg ropog össze vissza, elég törékeny készülék. Véleményeteket szeretném kikérni. Megéri 20-30 e ft al többet kiadni egy samsungért?
2011. okt. 30. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

kaegória FAIL, de mind1.

mindenképpen megéri a Samu. abszolút csúcskészülék, 1.2Ghz-es Exynos pörög mint a vadállat. Grafikus chip is odaveri az összeset. Talán egy HTC Sensationnel lehetne egy szinten emlegetni. egy Desire hd eléggé alatta van, de az sem rossz.

egy dolog, ami a htc mellet szól az a SENSE, de a Samsung TouvhWiz felülete sem gagyi.

Szóval én a helyedben a Samsungot venném, ja és szerintem valami agyontesztelt "töréstesztbábú" Samsungot próbálhattál, mert alapvetően az is nagyon korrektül, szépen van összerakva. Egyedül a műanyag hátlap az, amit sokan szidnak, de az meg csúcsminőségű műanyagból van szal az is király cucc, nekem pl. jobban is tetszik mint egy acél vagy alu hátlap.

2011. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fuuton ***** válasza:
Hát ja, olcsóbb a cseréje :D
2011. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!