Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Névváltoztatás, de melyik nevet?

Névváltoztatás, de melyik nevet?

Figyelt kérdés
A születéskori nevem Fruzsina ,kiskoromban utáltam ,de mostanra már megszerettem ..:) szóval kifogok menni Amerikába 1-2 év múlva ,és ott tudtommal a Fruzsinát nem tudják kimondani:S így van ez? Fruzsinához hasonló neveket tudnátok ami szép is és ki is tudják mondani? én ezeken a neveken gondolkodtam még : Adél,Gerda,Roxána,Rozália,Zsaklin. Ja és a második nevem Zsófia, amugy azt nem lehet hogy : XY Fruzsina Adél(csak példa)Zsófia? vagy Magyarországon ez nem engedélyezett?:/ 17/L
2011. okt. 30. 22:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a Zsófia nagyon szép név. Ha meg kinn vagy Amerikába és megkérdezik hogy hogy hívnak mondd ki magyarul a neved hogy Zsófia de angolosan meg Szofi. Szerintem a Szofi nagyon aranyos név, nekem legalábbis mindig tetszett. :)
2012. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Zsaklin ez olyan vicces név xdd
2013. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!