Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek/megbecsülitek...

Ti szeretitek/megbecsülitek Hitlert?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 11:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Értem, tehát minden egyes zsidó, személyétől függetlenül utálni való lenne? Merthogy a népirtásra nagyjából ez lehetne "magyarázat". Sosem értettem igazából, miből fakad a zsidógyűlölet, mindenesetre nem hiszem, hogy bármi értelme lenne egy faj/nemzet/vallás minden tagját elítélni valamiért, amiért nem is felelősek.
2012. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
91%
"Sok a zsidó, kevés a Náci, gyere vissza Hitler bácsi" :'(
2012. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Alex Mészáros válasza:
0%
Csak úgy közlöm hogy Hitler kb. 6 millió embert küldött munkatáborokba (zsidók, romák és más nemzetiségeket). Hadvezérnek kiváló volt egy ideig,de szerintem nem kellene szeretni.Rengeteg ártatlan ember halt meg egy eszme nézet miatt. Ez a kérdés részben szubjektív is.
2012. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
91%

Hitler jóember volt megpróbálta a világot megtisztítani a romákból és zsidoktól gondoljatok bele ha annak idelyén engedték volna neki akkor ma nem lenne cigánybűzözés !!

u.i.: Sok a cigány kevés a náci gyere vissza Hitler bácsi :/

2012. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
25%
Hát kedves utolsó, te sem vagy komplett...
2012. aug. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
88%

Szerintem meg te nem vagy komplett!

Ma a világ nagy cégeit és az egész médiát a zsidók birtokolják, és éppen ez a baj! Ezért van annyi mocskos dolog elterjedve Hitlerről. Ha a zsidók kiirtásáról van szó, itt fő bűnösként másik embert jelölnék meg. Egyébként akik utálják a nácikat belegondoltak már esetleg, hogy miért van az hogy a Római Birodalomtól kezdve a XX. századig mindenki utálta a zsidókat??

Most kellene egy ilyen elkötelezett ember mint ő volt, mindjárt más helyzet lenne. Az a sok zsidó aki itt fikázza Hitlert meg vinnyogva szaladna Amerikába.

Sajnálom, hogy Oroszországgal kellett kétfrontos háborút vívnia, egyébként nyertek volna. Azt pedig, hogy mi volt valójában a koncentrációs táborokban valójában csak egyetlen ember tudná elmondani, de sajnos a mocskos angolok időnek előtte elhallgattatták.

2013. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem és becsülöm is bárki mondthat bármit az engem nem érdekel!!SIEG HEIL
2013. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
37%

# 26


Ugye tudod, hogy ha véletlenül zsidónak születtél volna, Hitler téged ugyanúgy kinyírt volna? Egyébként nagyon aranyos, hogy a magadfajták mindig azzal hozakodnak, hogy "a mocskos büdös zsidók hazugságokat terjesztenek Hitlerről", bebizonyítani nem lehet sem ezt, sem az ellenkezőjét, ezért is használjátok olyan előszeretettel. Nem lehet vele vitába szállni, mert az a vita sehova nem vezetne. Egyébként a Mein Kampf is elég alapos betekintés nyújt Hitler elborult elméjébe, persze csak ha nem akarod azt mondani, hogy azt is a zsidók hamisították meg. Épeszű ember nem akar több millió embert a halálba küldeni csak azért, mert a saját elborult ideológiája szerint ezzel megtisztítja a világot.


Mellesleg Hitlert senki nem kényszerítette arra, hogy "Oroszországgal" (Szovjetuniónak hívták akkoriban, csak mondom) hadakozzon, ő akarta lerohanni, azt gondolta, hogy könnyűszerrel végigsöpör rajta, ám mint kiderült, nagyot tévedett. Az már más kérdés, hogy előbb vagy utóbb Sztálin is lépett volna.


Na mindegy, erről vitatkozni igazából ugyanolyan reménytelen, mint egy vallási vita. Mondjátok a magatok légből kapott feltevésit, amit alátámasztani semmivel nem tudtok, de azért szent meggyőződésetek, hogy úgy van. Mert Isten így teremtett titeket...

2013. jan. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
13%

Szerintem Hitler (Sztálinnal együtt) a világtörténelem egyik legmocskosabb alakja volt. Kétségtelenül egy zseni volt, alig három év alatt meghódította egész Európát, és több tízmillió embert vett rá, hogy áltudományos nézeteit követve meghaljanak érte. Hatalmas tetteket hajthatott volna végre, amik előremozdítják a világot, de ő inkább a pusztítást és az erőszakot választotta.

Utálom.

2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 mountain válasza:
6%
Zseni volt? hadvezéri tehetség?? Hát ha az lett volna akkor nem hozott volna olyan hülye vezetői döntéseket a frontokon. Ha az lett volna akkor először a Szovjetúniót támadja meg,tekintve hogy azt a nyugatiak símán hagyták volna egyetlen kukk nélkül,és akkor nem kellett volna neki szétforgácsolnia az erejét két oldalól is. Meg akarta valósítani a tiszta genetikai vérvonalt,hogy n legyen beszennyezve. Na ő aztán a inkább hallgatott volna zsidó őseivel háta mögött. Az erőst,egészségest akarta megóvni a gyengétől? Mert ő maga olyan pokolian egészséges volt? Hát milyen gyógyegér kinézete volt már! Egyetlen dolgot tudok felhozni a jellemével kapcsolatban,hogy személyében bátor volt,amit az I. vh alatt futárként bizonyított is. Ennyi. Valaki az elején azt kérdezte kit számítanak az első Antikrisztusnak: Napóleont.
2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!